InloggenRegistreren

De P2P-tracker voor al je platformen

Upload de exports van 80 P2P-leenplatformen en zie het rendement dat je echt hebt gemaakt: XIRR per platform en voor je hele portfolio, inclusief niet-belegd geld en kosten. Gratis, en zonder platformlogin.

8lends
Afranga
ANote Music
Asterra Estate
Axiafunder
Baltis
Bienprêter
Bondster
Bricks
Brickstarter
Capitalia
Circulantis
CivisLend
Crowdestate
Crowdestor
Crowdpear
Debitum
Devon
Digilo
Enerfip
Esketit
Estateguru
FF Forest
Finbee
Finforta
Fintown
Go & Grow
Goparity
Hive5
Income
Indemo
Inrento
InSoil
Inversa Invoice Market
Investly
Iuvo
Kviku
La Première Brique
Lande
LenderMarket
Lendiball
Lendosphere
Les Entreprêteurs
Loanch
Maclear
Millea
Mintos
Modena
Monefit
MoneyZen
MyPeak Finance
Nectaro
NEO Finance
Nordstreet
Norgehouse
Omaraha
Peerberry
PretUp
Profitus
Quanloop
Regular
Reinvest24
Revest
Robocash
Savy
Scramble
SEGO Finance
Silvaland
SodaCrowd
Stikcredit
Stock Estate
Swaper
Tantiem
Timeless
Triple Dragon Funding
Twino
Ventus Energy
Viainvest
wecity
Žltý melón
8lends
Afranga
ANote Music
Asterra Estate
Axiafunder
Baltis
Bienprêter
Bondster
Bricks
Brickstarter
Capitalia
Circulantis
CivisLend
Crowdestate
Crowdestor
Crowdpear
Debitum
Devon
Digilo
Enerfip
Esketit
Estateguru
FF Forest
Finbee
Finforta
Fintown
Go & Grow
Goparity
Hive5
Income
Indemo
Inrento
InSoil
Inversa Invoice Market
Investly
Iuvo
Kviku
La Première Brique
Lande
LenderMarket
Lendiball
Lendosphere
Les Entreprêteurs
Loanch
Maclear
Millea
Mintos
Modena
Monefit
MoneyZen
MyPeak Finance
Nectaro
NEO Finance
Nordstreet
Norgehouse
Omaraha
Peerberry
PretUp
Profitus
Quanloop
Regular
Reinvest24
Revest
Robocash
Savy
Scramble
SEGO Finance
Silvaland
SodaCrowd
Stikcredit
Stock Estate
Swaper
Tantiem
Timeless
Triple Dragon Funding
Twino
Ventus Energy
Viainvest
wecity
Žltý melón
Totaal Saldo
€ 150.232,23
Beschikbaar
€ 450,70
Belegd
€ 149.781,53

Prestaties

Netto stortingen vergeleken met portfoliowaarde

Totaal SaldoNetto Stortingen
€ 40,0K
€ 80,0K
€ 120,0K
€ 160,0K

Totaal Saldo

Netto Stortingen

20182020202220242026
Functies

Wat het dashboard je laat zien

De cijfers die je platformen niet laten zien: het rendement dat je echt hebt gemaakt, hoe je portefeuille zich heeft ontwikkeld en wat je per platform van plan bent.

XIRR

De waarden zijn medianen over alle beleggers.

PlatformGehele Periode20262025
Mintos10,37%8,60%11,21%
Go & Grow6,21%5,99%6,19%
Debitum15,27%14,58%14,54%
Viainvest11,98%11,79%12,08%
LenderMarket17,23%15,45%19,49%
Peerberry9,12%8,86%9,23%
Afranga14,81%15,26%14,10%
Monefit8,57%8,95%8,45%
Totaal11,86%11,51%12,14%
XIRR

XIRR: het rendement dat je echt hebt gemaakt

Platformen tonen de rente van de leningen. XIRR neemt elke storting, opname en uitbetaling met datum mee en rekent uit wat je geld per jaar werkelijk heeft opgeleverd.

  • XIRR per platform, zodat je platformen kunt vergelijken
  • Eén XIRR voor je hele portfolio
  • Dezelfde methode als de XIRR-functie in Excel
  • Met cash drag: wat stilstaand geld je rendement kost

Inkomsten

Netto-inkomen (inkomsten - uitgaven)

MaandweergaveJaarweergave
€ 800
€ 1.600
€ 2.400
11-202411-202510-2026

Overzicht

Geaggregeerde transactiegegevens en lopende saldi

JaarRenteTotaal Saldo
2026€ 11.875€ 150.232
2025€ 13.365€ 133.600
2024€ 15.728€ 105.948
2023€ 15.557€ 138.184
Geschiedenis

Je portfolio in de tijd

Hoe saldo, inkomsten en rendement zich hebben ontwikkeld, over alle platformen en per platform. Importeer de volledige geschiedenis en de grafieken lopen terug tot je eerste storting.

  • Saldo- en rendementsgrafieken over elke periode
  • Tabellen per maand en per jaar
  • Volledige geschiedenis van elk ondersteund platform
Mintos

Nieuw geld storten en platformsaldo laten groeienAlleen rente herbeleggen, geen nieuwe stortingenInkomsten opnemen om platformwaarde te behoudenOpnemen om saldo te verlagenAlles opnemen en positie sluiten

Beleggingssentiment

Verdeling van beleggingsintenties onder gebruikers

  • Groeien78 (26%)
  • Herbeleggen75 (25%)
  • Vasthouden46 (16%)
  • Afbouwen37 (13%)
  • Uitstappen60 (20%)
Intentie

Wat je per platform van plan bent

Geef per platform aan of je groeit, herbelegt, vasthoudt, afbouwt of uitstapt. Zo blijft je eigen plan zichtbaar, en over alle beleggers samen zie je welke kant de stemming op gaat.

  • Groeien, herbeleggen, vasthouden, afbouwen of uitstappen, per platform
  • Te zien op elke platformpagina
  • Hoe alle beleggers op P2P Dash per platform neigen

En nog veel meer functies.

Alle functies bekijken
Zo werkt het

In drie stappen van export naar dashboard

Jij downloadt de transactie-export van elk platform. P2P Dash doet de rest.

1

Upload de exports

CSV of Excel, rechtstreeks uit de transactiegeschiedenis van het platform. Het formaat wordt uit het bestand herkend, je hoeft niets in te stellen.

2

Transacties worden gesorteerd

Elke regel wordt een storting, rente, kosten, aflossing of een van de andere types die we kennen. Regels die we nog niet kennen worden gemarkeerd, niet stilletjes weggelaten.

3

Bekijk je cijfers

Het dashboard staat er direct na de import. Voor nieuwe maanden upload je een nieuwere export: overlappende dagen worden vergeleken, niets telt dubbel.

Platformen

80 platformen uit 18 landen

Daarvan zijn er 40 in de afgelopen 12 maanden bijgekomen. In de afgelopen 30 dagen hebben we 13 imports gebouwd of aangepast.

Mintos
Go & Grow
Monefit
Debitum
Ventus Energy
Nectaro
Viainvest
Indemo
Peerberry
Afranga
Maclear
Lande
LenderMarket
FF Forest
Loanch
Income
Esketit
Modena
Swaper
Devon
Twino
Asterra Estate
Triple Dragon Funding
Robocash
Hive5
Estateguru
Fintown
Inrento
Revest
Bienprêter
Quanloop
MyPeak Finance
Crowdpear
wecity
Iuvo
CivisLend
InSoil
8lends
Capitalia
Finbee
Scramble
Bondster
Finforta
La Première Brique
Crowdestor
Stock Estate
Stikcredit
Timeless
Bricks
Enerfip
Brickstarter
Kviku
Profitus
Lendiball
Savy
Tantiem
NEO Finance
Axiafunder
Crowdestate
Goparity
Reinvest24
SEGO Finance
ANote Music
Regular
Silvaland
Investly
Norgehouse
Lendosphere
Les Entreprêteurs
Omaraha
Circulantis
Digilo
Inversa Invoice Market
MoneyZen
Nordstreet
Žltý melón
Baltis
Millea
PretUp
SodaCrowd

Staat jouw platform er niet bij?

Stuur ons een export van je transacties en wij bouwen de import. In de handleiding staat welk bestand we nodig hebben en hoe je het stuurt.

Naar de handleiding
Veiligheid

Waar je gegevens staan

Servers in Frankfurt, een beheerde database met back-ups, en geen toegang tot je platformaccounts. Dit is wat we opslaan en wat niet.

Hosting

P2P Dash draait op DigitalOcean in Frankfurt, Duitsland.

  • Beheerde PostgreSQL-database met automatische back-ups
  • Servers met regelmatige beveiligingsupdates
  • Cloudflare ervoor voor TLS en DDoS-bescherming

Verzending en opslag

Alles gaat over HTTPS en wordt door de databaseprovider versleuteld opgeslagen.

  • HTTPS voor elk verzoek
  • Versleuteling in rust in de beheerde database
  • Geen platformwachtwoorden: we vragen nooit om je platformlogin
  • Inloggen op je account verloopt via Better-auth

Wat we bewaren

Alleen wat het dashboard nodig heeft om je cijfers te tonen.

  • Het geüploade bestand wordt één keer gelezen en niet opgeslagen
  • Transacties worden samengevoegd tot dagwaarden per platform
  • Regels die we nog niet herkennen worden opgeslagen zonder koppeling aan je account, zodat we ondersteuning kunnen toevoegen

Wat jij bepaalt

Het zijn jouw gegevens. Jij beslist wat blijft en wat weggaat.

  • Verwijder de gegevens van een platform of je hele account wanneer je wilt
  • Een portfolio wordt alleen gedeeld als jij delen aanzet
  • Exporteer je gegevens naar Portfolio Performance of CSV

In gewone taal

We lezen je exportbestand één keer, zetten het om in dagcijfers per platform en gooien het bestand weg. Regels die we nog niet herkennen bewaren we zonder enige koppeling aan je account, zodat we de import kunnen uitbreiden. Je kunt alles verwijderen via je accountinstellingen, en op de privacypagina staat elk detail.

Communitydata

Wat echte portefeuilles laten zien

Elke nacht rekenen we de geanonimiseerde portefeuilles van 2.077 beleggers door: een ranking van de platformen en statistieken over de hele markt. Geen redactionele mening, geen betaalde plaatsingen.

P2P-statistieken

Mediaan nettorendement (XIRR)
11,7%
Gebaseerd op 1.478 beleggersportefeuilles
Beleggers op P2P Dash
2.077
Totale portefeuillewaarde
€ 120 mln.
Platforms met data
67
67 van 80 platforms halen de datadrempel
Bekijk de statistieken van alle platformenGegevens tot 27 oktober 2026
YouTube

P2P Dash op YouTube

Op ons kanaal laten we zien hoe de import werkt, hoe de rankings tot stand komen en wat de cijfers in het kwartaalrapport zeggen. De video's zijn in het Duits, YouTube vertaalt de ondertitels.

@p2pdash

Uitleg over P2P Dash en analyses op basis van echte beleggersdata.

Het team van die-p2p-macher.de maakte een hele videoserie over P2P Dash en schreef er een artikel over.

FAQ

Vragen en antwoorden

Wat mensen vragen voordat ze een account aanmaken

Hoe verdient P2P Dash geld als het gratis is?

Met affiliatelinks. Open je via een van onze links een account bij een platform, dan krijgen wij een commissie en krijg jij meestal een bonus van het platform. Er is geen betaald abonnement en er zijn geen advertenties. Een commissie verandert nooit een ranking of een cijfer; de details staan op de pagina Transparantie.

Is P2P Dash AVG-conform?

Ja. De servers staan in Duitsland, we verwerken alleen wat het dashboard nodig heeft en er gaat niets naar derden voor hun eigen doeleinden. Op de privacypagina staan alle verwerkers, de bewaartermijnen en je rechten.

Hoe nauwkeurig is de XIRR?

Het is dezelfde berekening als de XIRR-functie in Excel, uitgevoerd op je eigen transacties. Hij is zo volledig als je export: als een platform kosten weglaat, of een transactietype nog niet wordt herkend, klopt het getal niet. Het dashboard laat zien wanneer regels zijn overgeslagen.

Kan ik historische gegevens importeren?

Ja. Upload de volledige geschiedenis en het dashboard wordt opnieuw opgebouwd tot aan je eerste storting.

Hoe werkt P2P Dash samen met Portfolio Performance?

P2P Dash dekt het P2P-deel van je beleggingen en exporteert naar Portfolio Performance, zodat de cijfers ook in je totale portfolio-overzicht terechtkomen.

Hoe exporteer ik mijn gegevens van P2P-platformen?

Elk platform heeft een transactiegeschiedenis met een CSV- of Excel-download, meestal onder account, overzichten of rapporten. Op de platformpagina's hier zie je per platform waar je die vindt.

Kan ik P2P Dash gebruiken voor mijn belastingaangifte?

Je krijgt rente, kosten en andere inkomsten per jaar en per platform, het overzicht dat je nodig hebt om de aangifte in te vullen. Het is geen belastingadvies, en de regels verschillen per land.

Zie wat je P2P-portfolio echt oplevert

Upload je eerste export en een paar minuten later staat je dashboard klaar. Gratis, en zonder platformlogin.

2.000+
Beleggers
€ 120 mln.+
Geanalyseerd