P2P platformų palyginimai
148 tiesioginiai palyginimai, pagrįsti anonimizuotais duomenimis iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash.
Go & Grow vs Mintos
6,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,2 %
2 134 stebimų investuotojų
Mintos vs Monefit
10,4 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 8,6 %
2 097 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Monefit
6,3 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 8,6 %
2 025 stebimų investuotojų
Debitum vs Mintos
15,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 9,2 %
2 021 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Debitum
6,3 % vs 15,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 14,9 %
1 949 stebimų investuotojų
Debitum vs Monefit
15,3 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 8,6 %
1 912 stebimų investuotojų
Mintos vs Ventus Energy
10,4 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 15,7 %
1 801 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Ventus Energy
6,3 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 15,7 %
1 729 stebimų investuotojų
Monefit vs Ventus Energy
8,5 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 15,7 %
1 692 stebimų investuotojų
Mintos vs Nectaro
10,4 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 15,4 %
1 663 stebimų investuotojų
Mintos vs Viainvest
10,4 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 11,9 %
1 657 stebimų investuotojų
Indemo vs Mintos
5,6 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 9,2 %
1 637 stebimų investuotojų
Mintos vs Peerberry
10,4 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 9,0 %
1 621 stebimų investuotojų
Debitum vs Ventus Energy
15,3 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 15,7 %
1 616 stebimų investuotojų
Afranga vs Mintos
14,9 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,8 % vs 9,2 %
1 593 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Nectaro
6,3 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 15,4 %
1 591 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Viainvest
6,3 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 11,9 %
1 585 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Indemo
6,3 % vs 5,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 4,0 %
1 565 stebimų investuotojų
Maclear vs Mintos
23,5 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 23,0 % vs 9,2 %
1 558 stebimų investuotojų
Monefit vs Nectaro
8,5 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 15,4 %
1 554 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Peerberry
6,3 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,0 %
1 549 stebimų investuotojų
Monefit vs Viainvest
8,5 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 11,9 %
1 548 stebimų investuotojų
Lande vs Mintos
9,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,2 % vs 9,2 %
1 534 stebimų investuotojų
LenderMarket vs Mintos
17,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,2 % vs 9,2 %
1 533 stebimų investuotojų
Indemo vs Monefit
5,6 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 8,6 %
1 528 stebimų investuotojų
Afranga vs Go & Grow
14,9 % vs 6,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,8 % vs 6,0 %
1 521 stebimų investuotojų
Monefit vs Peerberry
8,5 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 9,0 %
1 512 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Maclear
6,3 % vs 23,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 23,0 %
1 486 stebimų investuotojų
Loanch vs Mintos
15,6 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,4 % vs 9,2 %
1 486 stebimų investuotojų
Afranga vs Monefit
14,9 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,8 % vs 8,6 %
1 484 stebimų investuotojų
Income vs Mintos
12,0 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 9,2 %
1 482 stebimų investuotojų
Debitum vs Nectaro
15,3 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 15,4 %
1 478 stebimų investuotojų
Debitum vs Viainvest
15,3 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 11,9 %
1 472 stebimų investuotojų
Esketit vs Mintos
11,5 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 9,2 %
1 471 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Lande
6,3 % vs 9,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 10,2 %
1 462 stebimų investuotojų
Go & Grow vs LenderMarket
6,3 % vs 17,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 16,2 %
1 461 stebimų investuotojų
Debitum vs Indemo
15,3 % vs 5,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 4,0 %
1 452 stebimų investuotojų
Maclear vs Monefit
23,5 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 23,0 % vs 8,6 %
1 449 stebimų investuotojų
Mintos vs Modena
10,4 % vs 11,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 9,2 %
1 447 stebimų investuotojų
Devon vs Mintos
21,9 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 17,9 % vs 9,2 %
1 444 stebimų investuotojų
Mintos vs Swaper
10,4 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 14,2 %
1 444 stebimų investuotojų
Lande vs Monefit
9,3 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,2 % vs 8,6 %
1 425 stebimų investuotojų
LenderMarket vs Monefit
17,3 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,2 % vs 8,6 %
1 424 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Loanch
6,3 % vs 15,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 16,4 %
1 414 stebimų investuotojų
Mintos vs Twino
10,4 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 12,4 %
1 413 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Income
6,3 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 11,8 %
1 410 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Esketit
6,3 % vs 11,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 12,4 %
1 399 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Mintos
23,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 9,2 %
1 396 stebimų investuotojų
Mintos vs Robocash
10,4 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 9,7 %
1 383 stebimų investuotojų
Hive5 vs Mintos
14,0 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 9,2 %
1 379 stebimų investuotojų
Loanch vs Monefit
15,6 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,4 % vs 8,6 %
1 377 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Modena
6,3 % vs 11,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,2 %
1 375 stebimų investuotojų
Income vs Monefit
12,0 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 8,6 %
1 373 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Devon
6,3 % vs 21,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 17,9 %
1 372 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Swaper
6,3 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 14,2 %
1 372 stebimų investuotojų
Esketit vs Monefit
11,5 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 8,6 %
1 362 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Twino
6,3 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 12,4 %
1 341 stebimų investuotojų
Modena vs Monefit
11,1 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 8,6 %
1 338 stebimų investuotojų
Devon vs Monefit
21,9 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 17,9 % vs 8,6 %
1 335 stebimų investuotojų
Monefit vs Swaper
8,5 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 14,2 %
1 335 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Go & Grow
23,3 % vs 6,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 6,0 %
1 324 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Robocash
6,3 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,7 %
1 311 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Hive5
6,3 % vs 14,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 14,2 %
1 307 stebimų investuotojų
Monefit vs Twino
8,5 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 12,4 %
1 304 stebimų investuotojų
Debitum vs Loanch
15,3 % vs 15,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 16,4 %
1 301 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Monefit
23,3 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 8,6 %
1 287 stebimų investuotojų
Estateguru vs Mintos
5,6 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: −4,2 % vs 9,2 %
1 283 stebimų investuotojų
Fintown vs Mintos
10,4 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,9 % vs 9,2 %
1 283 stebimų investuotojų
Monefit vs Robocash
8,5 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 9,7 %
1 274 stebimų investuotojų
Hive5 vs Monefit
14,0 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 8,6 %
1 270 stebimų investuotojų
Debitum vs Modena
15,3 % vs 11,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,9 % vs 9,2 %
1 262 stebimų investuotojų
Nectaro vs Ventus Energy
16,4 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 15,7 %
1 258 stebimų investuotojų
Ventus Energy vs Viainvest
26,9 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,7 % vs 11,9 %
1 252 stebimų investuotojų
Inrento vs Mintos
8,9 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,7 % vs 9,2 %
1 251 stebimų investuotojų
Bienprêter vs Mintos
14,6 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,3 % vs 9,2 %
1 243 stebimų investuotojų
Indemo vs Ventus Energy
5,6 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 15,7 %
1 232 stebimų investuotojų
Mintos vs Quanloop
10,4 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 15,9 %
1 229 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Estateguru
6,3 % vs 5,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs −4,2 %
1 211 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Fintown
6,3 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 10,9 %
1 211 stebimų investuotojų
Crowdpear vs Mintos
11,5 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,6 % vs 9,2 %
1 200 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Inrento
6,3 % vs 8,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,7 %
1 179 stebimų investuotojų
Estateguru vs Monefit
5,6 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: −4,2 % vs 8,6 %
1 174 stebimų investuotojų
Fintown vs Monefit
10,4 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,9 % vs 8,6 %
1 174 stebimų investuotojų
Bienprêter vs Go & Grow
14,6 % vs 6,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,3 % vs 6,0 %
1 171 stebimų investuotojų
InSoil vs Mintos
7,9 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,3 % vs 9,2 %
1 162 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Quanloop
6,3 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 15,9 %
1 157 stebimų investuotojų
Maclear vs Ventus Energy
23,5 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 23,0 % vs 15,7 %
1 153 stebimų investuotojų
Inrento vs Monefit
8,9 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,7 % vs 8,6 %
1 142 stebimų investuotojų
Bienprêter vs Monefit
14,6 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,3 % vs 8,6 %
1 134 stebimų investuotojų
Go & Grow vs Crowdpear
6,3 % vs 11,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 10,6 %
1 128 stebimų investuotojų
Monefit vs Quanloop
8,5 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 8,6 % vs 15,9 %
1 120 stebimų investuotojų
Nectaro vs Viainvest
16,4 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 11,9 %
1 114 stebimų investuotojų
Indemo vs Nectaro
5,6 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 15,4 %
1 094 stebimų investuotojų
Crowdpear vs Monefit
11,5 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,6 % vs 8,6 %
1 091 stebimų investuotojų
Go & Grow vs InSoil
6,3 % vs 7,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 6,0 % vs 9,3 %
1 090 stebimų investuotojų
Indemo vs Viainvest
5,6 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 11,9 %
1 088 stebimų investuotojų
Nectaro vs Peerberry
16,4 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 9,0 %
1 078 stebimų investuotojų
Esketit vs Ventus Energy
11,5 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 15,7 %
1 066 stebimų investuotojų
InSoil vs Monefit
7,9 % vs 8,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,3 % vs 8,6 %
1 053 stebimų investuotojų
Indemo vs Peerberry
5,6 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 9,0 %
1 052 stebimų investuotojų
Afranga vs Nectaro
14,9 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,8 % vs 15,4 %
1 050 stebimų investuotojų
Swaper vs Ventus Energy
13,3 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 15,7 %
1 039 stebimų investuotojų
LenderMarket vs Nectaro
17,3 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,2 % vs 15,4 %
990 stebimų investuotojų
Robocash vs Ventus Energy
10,2 % vs 26,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,7 % vs 15,7 %
978 stebimų investuotojų
Indemo vs LenderMarket
5,6 % vs 17,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 4,0 % vs 16,2 %
964 stebimų investuotojų
LenderMarket vs Peerberry
17,3 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,2 % vs 9,0 %
948 stebimų investuotojų
Income vs Nectaro
12,0 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 15,4 %
939 stebimų investuotojų
Income vs Viainvest
12,0 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 11,9 %
933 stebimų investuotojų
Esketit vs Nectaro
11,5 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 15,4 %
928 stebimų investuotojų
Nectaro vs Swaper
16,4 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 14,2 %
901 stebimų investuotojų
Modena vs Viainvest
11,1 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 11,9 %
898 stebimų investuotojų
LenderMarket vs Maclear
17,3 % vs 23,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,2 % vs 23,0 %
885 stebimų investuotojų
Nectaro vs Twino
16,4 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 12,4 %
870 stebimų investuotojų
Nectaro vs Robocash
16,4 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,4 % vs 9,7 %
840 stebimų investuotojų
Hive5 vs Nectaro
14,0 % vs 16,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 15,4 %
836 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Peerberry
23,3 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 9,0 %
811 stebimų investuotojų
Hive5 vs Indemo
14,0 % vs 5,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 4,0 %
810 stebimų investuotojų
Income vs Lande
12,0 % vs 9,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 10,2 %
810 stebimų investuotojų
Maclear vs Swaper
23,5 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 23,0 % vs 14,2 %
796 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Maclear
23,3 % vs 23,5 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 23,0 %
748 stebimų investuotojų
Lande vs Twino
9,3 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,2 % vs 12,4 %
741 stebimų investuotojų
Loanch vs Modena
15,6 % vs 11,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,4 % vs 9,2 %
727 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs LenderMarket
23,3 % vs 17,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 16,2 %
723 stebimų investuotojų
Fintown vs Indemo
10,4 % vs 5,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,9 % vs 4,0 %
714 stebimų investuotojų
Esketit vs Swaper
11,5 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 14,2 %
709 stebimų investuotojų
Fintown vs Peerberry
10,4 % vs 9,1 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,9 % vs 9,0 %
698 stebimų investuotojų
Quanloop vs Viainvest
14,6 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,9 % vs 11,9 %
680 stebimų investuotojų
Crowdpear vs Viainvest
11,5 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,6 % vs 11,9 %
651 stebimų investuotojų
Devon vs Twino
21,9 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 17,9 % vs 12,4 %
651 stebimų investuotojų
Esketit vs Robocash
11,5 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 9,7 %
648 stebimų investuotojų
Asterra Estate vs Swaper
23,3 % vs 13,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 18,0 % vs 14,2 %
634 stebimų investuotojų
Afranga vs Bienprêter
14,9 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,8 % vs 15,3 %
630 stebimų investuotojų
Devon vs Hive5
21,9 % vs 14,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 17,9 % vs 14,2 %
617 stebimų investuotojų
Hive5 vs Twino
14,0 % vs 11,7 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 14,2 % vs 12,4 %
586 stebimų investuotojų
Crowdpear vs Lande
11,5 % vs 9,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,6 % vs 10,2 %
528 stebimų investuotojų
Devon vs Fintown
21,9 % vs 10,4 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 17,9 % vs 10,9 %
521 stebimų investuotojų
Loanch vs Quanloop
15,6 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 16,4 % vs 15,9 %
509 stebimų investuotojų
Income vs Quanloop
12,0 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 11,8 % vs 15,9 %
505 stebimų investuotojų
InSoil vs Lande
7,9 % vs 9,3 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,3 % vs 10,2 %
490 stebimų investuotojų
Crowdpear vs Income
11,5 % vs 12,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,6 % vs 11,8 %
476 stebimų investuotojų
Modena vs Quanloop
11,1 % vs 14,6 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,2 % vs 15,9 %
470 stebimų investuotojų
Estateguru vs Robocash
5,6 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: −4,2 % vs 9,7 %
460 stebimų investuotojų
Fintown vs Hive5
10,4 % vs 14,0 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 10,9 % vs 14,2 %
456 stebimų investuotojų
Esketit vs InSoil
11,5 % vs 7,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 12,4 % vs 9,3 %
427 stebimų investuotojų
InSoil vs Robocash
7,9 % vs 10,2 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 9,3 % vs 9,7 %
339 stebimų investuotojų
Estateguru vs Inrento
5,6 % vs 8,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: −4,2 % vs 9,7 %
328 stebimų investuotojų
Bienprêter vs Inrento
14,6 % vs 8,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: 15,3 % vs 9,7 %
288 stebimų investuotojų
Estateguru vs InSoil
5,6 % vs 7,9 % XIRR mediana
Paskutiniai 12 mėnesių: −4,2 % vs 9,3 %
239 stebimų investuotojų