Prisijungti Registruotis

Devon vs Hive5

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

7,9 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

3,7 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

65 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

19,7 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Devon logo Devon Hive5 logo Hive5
Bendruomenės reitingas 2026 20 vieta iš 28 13 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 21,9 % 14,0 %
Cash drag mediana 0,4 % 1,7 %
Investuotojai P2P Dash 341 276
Bendra portfelių vertė 2,34 mln. € 1,28 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 273 tūkst. € 440 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2025 2022
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇭🇷 Kroatija
Reguliuojama Ne Ne
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Ne Taip
Auto-Invest Ne Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Devon

17,9 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 21,9 %

75 investuotojų

Hive5

14,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 14,0 %

49 investuotojų

24,9 %

14,6 %

2025

17,5 %

13,6 %

2026

Devon Hive5

Devon pirmavo 2 iš 2 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Devon logo Devon

Vidurinieji 50 % investuotojų: 20,5 % – 24,2 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 21,9 %

Hive5 logo Hive5

Vidurinieji 50 % investuotojų: 12,9 % – 14,5 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 14,0 %

Hive5 investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,6 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 3,8 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Devon logo Devon

32 % · Remiantis 101 nurodytomis strategijomis

Hive5 logo Hive5

51 % · Remiantis 70 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Devon logo Devon

+881 743 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+125 stebimų investuotojų per metus

Hive5 logo Hive5

+501 772 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+115 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

93 investuotojų stebi abi platformas.

27 % Devon investuotojų taip pat stebi Hive5.

34 % Hive5 investuotojų taip pat stebi Devon.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Devon šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 21,9 % prieš 14,0 % platformoje Hive5.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Hive5: 51 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 32 % platformoje Devon.

Devon yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 341 investuotojai, palyginti su 276 platformoje Hive5.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Devon ar Hive5?

Tarp P2P Dash investuotojų Devon šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 21,9 % prieš 14,0 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 20,5 % – 24,2 % platformoje Devon ir 12,9 % – 14,5 % platformoje Hive5.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Devon ar Hive5?

Per paskutinius 12 mėnesių Devon rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 17,9 % prieš 14,2 %. Per visą laikotarpį tai yra 21,9 % platformoje Devon ir 14,0 % platformoje Hive5 (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Devon ar Hive5?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 32 % nurodytų strategijų platformoje Devon yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 51 % platformoje Hive5.

Ar investuotojai naudoja Devon ir Hive5 vienu metu?

93 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 34 % Hive5 investuotojų portfelyje taip pat turi Devon.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Devon ir Hive5?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.