PrisijungtiRegistruotis

Nectaro vs Swaper

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

2,8 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

1,1 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

227 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

17,2 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis

Nectaro logoNectaroSwaper logoSwaper
Bendruomenės reitingas 20264 vieta iš 2923 vieta iš 29
Grynosios grąžos mediana (XIRR)16,1 %13,3 %
Cash drag mediana1,3 %6,5 %
Investuotojai P2P Dash579352
Bendra portfelių vertė4,53 mln. €3,17 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos490 tūkst. €616 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta20232016
Būstinė🇱🇻 Latvija🇪🇪 Estija
ReguliuojamaTaipNe
Atpirkimo garantijaTaipTaip
Antrinė rinkaNeTaip
Auto-InvestTaipTaip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Nectaro

15,3 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 16,1 %

102 investuotojų

Swaper

14,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 13,3 %

78 investuotojų

22,2 %

13,4 %

2024

17,0 %

12,9 %

2025

14,7 %

14,7 %

2026

NectaroSwaper

Nectaro pirmavo 2 iš 3 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Nectaro logoNectaro

Vidurinieji 50 % investuotojų: 14,4 % – 18,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 16,1 %

Swaper logoSwaper

Vidurinieji 50 % investuotojų: 12,1 % – 14,1 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 13,3 %

Swaper investuotojai yra arčiau vieni kitų: 2,0 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 4,2 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Nectaro logoNectaro

61 % · Remiantis 181 nurodytomis strategijomis

Swaper logoSwaper

44 % · Remiantis 120 nurodytomis strategijomis

DidintiReinvestuotiLaikytiMažintiPasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Nectaro logoNectaro

+1 737 764 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-122026-11

+264 stebimų investuotojų per metus

Swaper logoSwaper

+984 989 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-122026-11

+54 stebimų investuotojų per metus

ĮplaukosIšplaukos

Investuotojai, stebintys abi

182 investuotojų stebi abi platformas.

31 % Nectaro investuotojų taip pat stebi Swaper.

52 % Swaper investuotojų taip pat stebi Nectaro.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Nectaro šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 16,1 % prieš 13,3 % platformoje Swaper.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Nectaro: 61 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 44 % platformoje Swaper.

Nectaro yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 579 investuotojai, palyginti su 352 platformoje Swaper.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Nectaro ar Swaper?

Tarp P2P Dash investuotojų Nectaro šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 16,1 % prieš 13,3 % (2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 14,4 % – 18,6 % platformoje Nectaro ir 12,1 % – 14,1 % platformoje Swaper.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Nectaro ar Swaper?

Per paskutinius 12 mėnesių Nectaro rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 15,3 % prieš 14,2 %. Per visą laikotarpį tai yra 16,1 % platformoje Nectaro ir 13,3 % platformoje Swaper (duomenys 2026 m. lapkričio 4 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Nectaro ar Swaper?

2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis, 61 % nurodytų strategijų platformoje Nectaro yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 44 % platformoje Swaper.

Ar investuotojai naudoja Nectaro ir Swaper vienu metu?

182 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 52 % Swaper investuotojų portfelyje taip pat turi Nectaro.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Nectaro ir Swaper?

Nemokamai importuok savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausi savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjai klaidą? Rašyk adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Tavo paties skaičiai greta

Nemokamai importuok savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys tavo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.