Prisijungti Registruotis

Go & Grow vs LenderMarket

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

11,1 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

10,2 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

601 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

19,8 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Go & Grow logo Go & Grow LenderMarket logo LenderMarket
Bendruomenės reitingas 2026 2 vieta iš 28 17 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 6,3 % 17,3 %
Cash drag mediana 0,0 % 2,4 %
Investuotojai P2P Dash 1 031 430
Bendra portfelių vertė 10,2 mln. € 2,99 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 1,28 mln. € 945 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2018 2019
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇮🇪 Airija
Reguliuojama Taip Taip
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Ne Ne
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Go & Grow

6,0 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 6,3 %

210 investuotojų

LenderMarket

16,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 17,3 %

89 investuotojų

6,8 %

15,9 %

2021

6,8 %

17,3 %

2022

6,8 %

17,3 %

2023

6,8 %

15,0 %

2024

6,2 %

19,5 %

2025

6,0 %

15,5 %

2026

Go & Grow LenderMarket

LenderMarket pirmavo 6 iš 6 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Go & Grow logo Go & Grow

Vidurinieji 50 % investuotojų: 6,0 % – 6,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 6,3 %

LenderMarket logo LenderMarket

Vidurinieji 50 % investuotojų: 14,5 % – 19,9 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 17,3 %

Go & Grow investuotojai yra arčiau vieni kitų: 0,6 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 5,4 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Go & Grow logo Go & Grow

70 % · Remiantis 288 nurodytomis strategijomis

LenderMarket logo LenderMarket

51 % · Remiantis 138 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+323 stebimų investuotojų per metus

LenderMarket logo LenderMarket

+514 922 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+153 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

224 investuotojų stebi abi platformas.

22 % Go & Grow investuotojų taip pat stebi LenderMarket.

52 % LenderMarket investuotojų taip pat stebi Go & Grow.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, LenderMarket šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 17,3 % prieš 6,3 % platformoje Go & Grow.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Go & Grow: 70 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 51 % platformoje LenderMarket.

Go & Grow yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 1 031 investuotojai, palyginti su 430 platformoje LenderMarket.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Go & Grow ar LenderMarket?

Tarp P2P Dash investuotojų LenderMarket šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 17,3 % prieš 6,3 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 6,0 % – 6,6 % platformoje Go & Grow ir 14,5 % – 19,9 % platformoje LenderMarket.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Go & Grow ar LenderMarket?

Per paskutinius 12 mėnesių LenderMarket rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 16,2 % prieš 6,0 %. Per visą laikotarpį tai yra 6,3 % platformoje Go & Grow ir 17,3 % platformoje LenderMarket (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Go & Grow ar LenderMarket?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 70 % nurodytų strategijų platformoje Go & Grow yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 51 % platformoje LenderMarket.

Ar investuotojai naudoja Go & Grow ir LenderMarket vienu metu?

224 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 52 % LenderMarket investuotojų portfelyje taip pat turi Go & Grow.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Go & Grow ir LenderMarket?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.