Prisijungti Registruotis

Asterra Estate vs Swaper

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

10 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

3,8 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

48 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

21,5 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Asterra Estate logo Asterra Estate Swaper logo Swaper
Bendruomenės reitingas 2026 23 vieta iš 28 22 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 23,3 % 13,3 %
Cash drag mediana 0,5 % 6,7 %
Investuotojai P2P Dash 293 341
Bendra portfelių vertė 2,02 mln. € 2,95 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 221 tūkst. € 563 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2025 2016
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Ne Ne
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Ne Taip
Auto-Invest Ne Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Asterra Estate

18,0 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 23,3 %

60 investuotojų

Swaper

14,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 13,3 %

84 investuotojų

30,9 %

12,9 %

2025

19,0 %

14,7 %

2026

Asterra Estate Swaper

Asterra Estate pirmavo 2 iš 2 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Vidurinieji 50 % investuotojų: 22,0 % – 28,1 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 23,3 %

Swaper logo Swaper

Vidurinieji 50 % investuotojų: 12,2 % – 14,1 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 13,3 %

Swaper investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,9 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 6,1 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23 % · Remiantis 91 nurodytomis strategijomis

Swaper logo Swaper

45 % · Remiantis 110 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+114 stebimų investuotojų per metus

Swaper logo Swaper

+829 568 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+60 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

90 investuotojų stebi abi platformas.

31 % Asterra Estate investuotojų taip pat stebi Swaper.

26 % Swaper investuotojų taip pat stebi Asterra Estate.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Asterra Estate šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 23,3 % prieš 13,3 % platformoje Swaper.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Swaper: 45 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 23 % platformoje Asterra Estate.

Swaper yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 341 investuotojai, palyginti su 293 platformoje Asterra Estate.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Asterra Estate ar Swaper?

Tarp P2P Dash investuotojų Asterra Estate šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 23,3 % prieš 13,3 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 22,0 % – 28,1 % platformoje Asterra Estate ir 12,2 % – 14,1 % platformoje Swaper.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Asterra Estate ar Swaper?

Per paskutinius 12 mėnesių Asterra Estate rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 18,0 % prieš 14,2 %. Per visą laikotarpį tai yra 23,3 % platformoje Asterra Estate ir 13,3 % platformoje Swaper (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Asterra Estate ar Swaper?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 23 % nurodytų strategijų platformoje Asterra Estate yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 45 % platformoje Swaper.

Ar investuotojai naudoja Asterra Estate ir Swaper vienu metu?

90 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 31 % Asterra Estate investuotojų portfelyje taip pat turi Swaper.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Asterra Estate ir Swaper?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.