Prisijungti Registruotis

Robocash vs Ventus Energy

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

16,7 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

6 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

418 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

13,8 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Robocash logo Robocash Ventus Energy logo Ventus Energy
Bendruomenės reitingas 2026 25 vieta iš 28 27 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 10,2 % 26,9 %
Cash drag mediana 3,0 % 0,5 %
Investuotojai P2P Dash 280 698
Bendra portfelių vertė 1,3 mln. € 8,96 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 769 tūkst. € 1,48 mln. €

Platformų faktai

Įkurta 2017 2024
Būstinė 🇭🇷 Kroatija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Ne Ne
Atpirkimo garantija Taip Ne
Antrinė rinka Taip Ne
Auto-Invest Taip Ne

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Robocash

9,7 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 10,2 %

68 investuotojų

Ventus Energy

15,7 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 26,9 %

7 investuotojų

9,9 %

29,3 %

2025

9,5 %

19,6 %

2026

Robocash Ventus Energy

Ventus Energy pirmavo 2 iš 2 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Robocash logo Robocash

Vidurinieji 50 % investuotojų: 9,2 % – 11,3 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 10,2 %

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidurinieji 50 % investuotojų: 24,9 % – 30,9 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 26,9 %

Robocash investuotojai yra arčiau vieni kitų: 2,1 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 6,0 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Robocash logo Robocash

33 % · Remiantis 100 nurodytomis strategijomis

Ventus Energy logo Ventus Energy

19 % · Remiantis 208 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Robocash logo Robocash

−163 937 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+31 stebimų investuotojų per metus

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+168 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

123 investuotojų stebi abi platformas.

44 % Robocash investuotojų taip pat stebi Ventus Energy.

18 % Ventus Energy investuotojų taip pat stebi Robocash.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Ventus Energy šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 26,9 % prieš 10,2 % platformoje Robocash.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Robocash: 33 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 19 % platformoje Ventus Energy.

Ventus Energy yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 698 investuotojai, palyginti su 280 platformoje Robocash.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Robocash ar Ventus Energy?

Tarp P2P Dash investuotojų Ventus Energy šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 26,9 % prieš 10,2 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 9,2 % – 11,3 % platformoje Robocash ir 24,9 % – 30,9 % platformoje Ventus Energy.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Robocash ar Ventus Energy?

Per paskutinius 12 mėnesių Ventus Energy rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 15,7 % prieš 9,7 %. Per visą laikotarpį tai yra 10,2 % platformoje Robocash ir 26,9 % platformoje Ventus Energy (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Robocash ar Ventus Energy?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 33 % nurodytų strategijų platformoje Robocash yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 19 % platformoje Ventus Energy.

Ar investuotojai naudoja Robocash ir Ventus Energy vienu metu?

123 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 44 % Robocash investuotojų portfelyje taip pat turi Ventus Energy.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Robocash ir Ventus Energy?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.