Prisijungti Registruotis

Maclear vs Swaper

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

10,2 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

8,7 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

114 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

14,4 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Maclear logo Maclear Swaper logo Swaper
Bendruomenės reitingas 2026 24 vieta iš 28 22 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 23,5 % 13,3 %
Cash drag mediana 3,7 % 6,7 %
Investuotojai P2P Dash 455 341
Bendra portfelių vertė 4,37 mln. € 2,95 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 619 tūkst. € 563 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2023 2016
Būstinė 🇨🇭 Šveicarija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Taip Ne
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Taip Taip
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Maclear

23,0 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 23,5 %

88 investuotojų

Swaper

14,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 13,3 %

84 investuotojų

20,7 %

13,4 %

2024

20,6 %

12,9 %

2025

22,3 %

14,7 %

2026

Maclear Swaper

Maclear pirmavo 3 iš 3 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Maclear logo Maclear

Vidurinieji 50 % investuotojų: 17,9 % – 28,8 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 23,5 %

Swaper logo Swaper

Vidurinieji 50 % investuotojų: 12,2 % – 14,1 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 13,3 %

Swaper investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,9 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 10,9 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Maclear logo Maclear

30 % · Remiantis 116 nurodytomis strategijomis

Swaper logo Swaper

45 % · Remiantis 110 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+156 stebimų investuotojų per metus

Swaper logo Swaper

+829 568 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+60 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

110 investuotojų stebi abi platformas.

24 % Maclear investuotojų taip pat stebi Swaper.

32 % Swaper investuotojų taip pat stebi Maclear.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Maclear šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 23,5 % prieš 13,3 % platformoje Swaper.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Swaper: 45 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 30 % platformoje Maclear.

Maclear yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 455 investuotojai, palyginti su 341 platformoje Swaper.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Maclear ar Swaper?

Tarp P2P Dash investuotojų Maclear šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 23,5 % prieš 13,3 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 17,9 % – 28,8 % platformoje Maclear ir 12,2 % – 14,1 % platformoje Swaper.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Maclear ar Swaper?

Per paskutinius 12 mėnesių Maclear rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 23,0 % prieš 14,2 %. Per visą laikotarpį tai yra 23,5 % platformoje Maclear ir 13,3 % platformoje Swaper (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Maclear ar Swaper?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 30 % nurodytų strategijų platformoje Maclear yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 45 % platformoje Swaper.

Ar investuotojai naudoja Maclear ir Swaper vienu metu?

110 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 32 % Swaper investuotojų portfelyje taip pat turi Maclear.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Maclear ir Swaper?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.