PrisijungtiRegistruotis

Hive5 vs Nectaro

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

2,2 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

1,5 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

289 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

6,8 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis

Hive5 logoHive5Nectaro logoNectaro
Bendruomenės reitingas 202613 vieta iš 294 vieta iš 29
Grynosios grąžos mediana (XIRR)13,9 %16,1 %
Cash drag mediana1,7 %1,3 %
Investuotojai P2P Dash290579
Bendra portfelių vertė1,37 mln. €4,53 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos447 tūkst. €490 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta20222023
Būstinė🇭🇷 Kroatija🇱🇻 Latvija
ReguliuojamaNeTaip
Atpirkimo garantijaTaipTaip
Antrinė rinkaTaipNe
Auto-InvestTaipTaip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Hive5

13,8 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 13,9 %

47 investuotojų

Nectaro

15,3 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 16,1 %

102 investuotojų

13,6 %

22,2 %

2024

14,6 %

17,0 %

2025

13,5 %

14,7 %

2026

Hive5Nectaro

Nectaro pirmavo 3 iš 3 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Hive5 logoHive5

Vidurinieji 50 % investuotojų: 13,1 % – 14,5 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 13,9 %

Nectaro logoNectaro

Vidurinieji 50 % investuotojų: 14,4 % – 18,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 16,1 %

Hive5 investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,4 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 4,2 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Hive5 logoHive5

55 % · Remiantis 77 nurodytomis strategijomis

Nectaro logoNectaro

61 % · Remiantis 181 nurodytomis strategijomis

DidintiReinvestuotiLaikytiMažintiPasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Hive5 logoHive5

+489 102 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-122026-11

+112 stebimų investuotojų per metus

Nectaro logoNectaro

+1 737 764 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-122026-11

+264 stebimų investuotojų per metus

ĮplaukosIšplaukos

Investuotojai, stebintys abi

116 investuotojų stebi abi platformas.

40 % Hive5 investuotojų taip pat stebi Nectaro.

20 % Nectaro investuotojų taip pat stebi Hive5.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Nectaro šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 16,1 % prieš 13,9 % platformoje Hive5.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Nectaro: 61 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 55 % platformoje Hive5.

Nectaro yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 579 investuotojai, palyginti su 290 platformoje Hive5.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Hive5 ar Nectaro?

Tarp P2P Dash investuotojų Nectaro šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 16,1 % prieš 13,9 % (2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 13,1 % – 14,5 % platformoje Hive5 ir 14,4 % – 18,6 % platformoje Nectaro.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Hive5 ar Nectaro?

Per paskutinius 12 mėnesių Nectaro rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 15,3 % prieš 13,8 %. Per visą laikotarpį tai yra 13,9 % platformoje Hive5 ir 16,1 % platformoje Nectaro (duomenys 2026 m. lapkričio 4 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Hive5 ar Nectaro?

2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis, 55 % nurodytų strategijų platformoje Hive5 yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 61 % platformoje Nectaro.

Ar investuotojai naudoja Hive5 ir Nectaro vienu metu?

116 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 40 % Hive5 investuotojų portfelyje taip pat turi Nectaro.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Hive5 ir Nectaro?

Nemokamai importuok savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausi savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjai klaidą? Rašyk adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Tavo paties skaičiai greta

Nemokamai importuok savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys tavo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.