Prisijungti Registruotis

Hive5 vs Monefit

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

5,5 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

5,6 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

718 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

15,9 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Hive5 logo Hive5 Monefit logo Monefit
Bendruomenės reitingas 2026 13 vieta iš 28 3 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 14,0 % 8,5 %
Cash drag mediana 1,7 % 0,0 %
Investuotojai P2P Dash 276 994
Bendra portfelių vertė 1,28 mln. € 10,8 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 440 tūkst. € 644 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2022 2022
Būstinė 🇭🇷 Kroatija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Ne Taip
Atpirkimo garantija Taip Ne
Antrinė rinka Taip Ne
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Hive5

14,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 14,0 %

49 investuotojų

Monefit

8,6 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 8,5 %

144 investuotojų

13,7 %

9,7 %

2023

13,7 %

7,9 %

2024

14,6 %

8,4 %

2025

13,6 %

9,0 %

2026

Hive5 Monefit

Hive5 pirmavo 4 iš 4 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Hive5 logo Hive5

Vidurinieji 50 % investuotojų: 12,9 % – 14,5 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 14,0 %

Monefit logo Monefit

Vidurinieji 50 % investuotojų: 7,7 % – 9,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 8,5 %

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Hive5 logo Hive5

51 % · Remiantis 70 nurodytomis strategijomis

Monefit logo Monefit

67 % · Remiantis 251 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Hive5 logo Hive5

+501 772 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+115 stebimų investuotojų per metus

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+494 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

171 investuotojų stebi abi platformas.

62 % Hive5 investuotojų taip pat stebi Monefit.

17 % Monefit investuotojų taip pat stebi Hive5.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Hive5 šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 14,0 % prieš 8,5 % platformoje Monefit.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Monefit: 67 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 51 % platformoje Hive5.

Monefit yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 994 investuotojai, palyginti su 276 platformoje Hive5.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Hive5 ar Monefit?

Tarp P2P Dash investuotojų Hive5 šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 14,0 % prieš 8,5 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 12,9 % – 14,5 % platformoje Hive5 ir 7,7 % – 9,6 % platformoje Monefit.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Hive5 ar Monefit?

Per paskutinius 12 mėnesių Hive5 rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 14,2 % prieš 8,6 %. Per visą laikotarpį tai yra 14,0 % platformoje Hive5 ir 8,5 % platformoje Monefit (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Hive5 ar Monefit?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 51 % nurodytų strategijų platformoje Hive5 yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 67 % platformoje Monefit.

Ar investuotojai naudoja Hive5 ir Monefit vienu metu?

171 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 62 % Hive5 investuotojų portfelyje taip pat turi Monefit.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Hive5 ir Monefit?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.