Prisijungti Registruotis

Go & Grow vs Income

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

5,7 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

5,8 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

652 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

11 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Go & Grow logo Go & Grow Income logo Income
Bendruomenės reitingas 2026 2 vieta iš 28 11 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 6,3 % 12,0 %
Cash drag mediana 0,0 % 2,8 %
Investuotojai P2P Dash 1 031 379
Bendra portfelių vertė 10,2 mln. € 1,96 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 1,28 mln. € 416 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2018 2020
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Taip Ne
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Ne Ne
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Go & Grow

6,0 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 6,3 %

210 investuotojų

Income

11,8 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 12,0 %

125 investuotojų

6,8 %

12,2 %

2022

6,8 %

13,6 %

2023

6,8 %

13,1 %

2024

6,2 %

11,9 %

2025

6,0 %

11,5 %

2026

Go & Grow Income

Income pirmavo 5 iš 5 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Go & Grow logo Go & Grow

Vidurinieji 50 % investuotojų: 6,0 % – 6,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 6,3 %

Income logo Income

Vidurinieji 50 % investuotojų: 10,5 % – 13,2 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 12,0 %

Go & Grow investuotojai yra arčiau vieni kitų: 0,6 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 2,7 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Go & Grow logo Go & Grow

70 % · Remiantis 288 nurodytomis strategijomis

Income logo Income

60 % · Remiantis 126 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+323 stebimų investuotojų per metus

Income logo Income

+464 052 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+89 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

214 investuotojų stebi abi platformas.

21 % Go & Grow investuotojų taip pat stebi Income.

56 % Income investuotojų taip pat stebi Go & Grow.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Income šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 12,0 % prieš 6,3 % platformoje Go & Grow.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Go & Grow: 70 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 60 % platformoje Income.

Go & Grow yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 1 031 investuotojai, palyginti su 379 platformoje Income.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Go & Grow ar Income?

Tarp P2P Dash investuotojų Income šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 12,0 % prieš 6,3 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 6,0 % – 6,6 % platformoje Go & Grow ir 10,5 % – 13,2 % platformoje Income.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Go & Grow ar Income?

Per paskutinius 12 mėnesių Income rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 11,8 % prieš 6,0 %. Per visą laikotarpį tai yra 6,3 % platformoje Go & Grow ir 12,0 % platformoje Income (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Go & Grow ar Income?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 70 % nurodytų strategijų platformoje Go & Grow yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 60 % platformoje Income.

Ar investuotojai naudoja Go & Grow ir Income vienu metu?

214 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 56 % Income investuotojų portfelyje taip pat turi Go & Grow.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Go & Grow ir Income?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.