Prisijungti Registruotis

Maclear vs Mintos

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

13 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

13,7 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

648 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

22,4 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Maclear logo Maclear Mintos logo Mintos
Bendruomenės reitingas 2026 24 vieta iš 28 15 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 23,5 % 10,4 %
Cash drag mediana 3,7 % 3,1 %
Investuotojai P2P Dash 455 1 103
Bendra portfelių vertė 4,37 mln. € 10,1 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 619 tūkst. € 3,48 mln. €

Platformų faktai

Įkurta 2023 2015
Būstinė 🇨🇭 Šveicarija 🇱🇻 Latvija
Reguliuojama Taip Taip
Atpirkimo garantija Ne Taip
Antrinė rinka Taip Taip
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Maclear

23,0 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 23,5 %

88 investuotojų

Mintos

9,2 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 10,4 %

267 investuotojų

20,7 %

10,2 %

2024

20,6 %

11,2 %

2025

22,3 %

8,6 %

2026

Maclear Mintos

Maclear pirmavo 3 iš 3 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Maclear logo Maclear

Vidurinieji 50 % investuotojų: 17,9 % – 28,8 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 23,5 %

Mintos logo Mintos

Vidurinieji 50 % investuotojų: 8,6 % – 12,1 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 10,4 %

Mintos investuotojai yra arčiau vieni kitų: 3,5 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 10,9 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Maclear logo Maclear

30 % · Remiantis 116 nurodytomis strategijomis

Mintos logo Mintos

53 % · Remiantis 289 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+156 stebimų investuotojų per metus

Mintos logo Mintos

+241 646 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+283 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

257 investuotojų stebi abi platformas.

56 % Maclear investuotojų taip pat stebi Mintos.

23 % Mintos investuotojų taip pat stebi Maclear.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Maclear šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 23,5 % prieš 10,4 % platformoje Mintos.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Mintos: 53 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 30 % platformoje Maclear.

Mintos yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 1 103 investuotojai, palyginti su 455 platformoje Maclear.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Maclear ar Mintos?

Tarp P2P Dash investuotojų Maclear šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 23,5 % prieš 10,4 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 17,9 % – 28,8 % platformoje Maclear ir 8,6 % – 12,1 % platformoje Mintos.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Maclear ar Mintos?

Per paskutinius 12 mėnesių Maclear rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 23,0 % prieš 9,2 %. Per visą laikotarpį tai yra 23,5 % platformoje Maclear ir 10,4 % platformoje Mintos (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Maclear ar Mintos?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 30 % nurodytų strategijų platformoje Maclear yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 53 % platformoje Mintos.

Ar investuotojai naudoja Maclear ir Mintos vienu metu?

257 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 56 % Maclear investuotojų portfelyje taip pat turi Mintos.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Maclear ir Mintos?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.