Prisijungti Registruotis

Nectaro vs Ventus Energy

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

10,5 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

Per arti, kad būtų galima spręsti

15,4 % · 15,7 %

Daugiau stebimų investuotojų

138 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

44,4 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Nectaro logo Nectaro Ventus Energy logo Ventus Energy
Bendruomenės reitingas 2026 4 vieta iš 28 27 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 16,4 % 26,9 %
Cash drag mediana 1,3 % 0,5 %
Investuotojai P2P Dash 560 698
Bendra portfelių vertė 4,41 mln. € 8,96 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 458 tūkst. € 1,48 mln. €

Platformų faktai

Įkurta 2023 2024
Būstinė 🇱🇻 Latvija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Taip Ne
Atpirkimo garantija Taip Ne
Antrinė rinka Ne Ne
Auto-Invest Taip Ne

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Nectaro

15,4 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 16,4 %

100 investuotojų

Ventus Energy

15,7 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 26,9 %

7 investuotojų

17,0 %

29,3 %

2025

14,9 %

19,6 %

2026

Nectaro Ventus Energy

Ventus Energy pirmavo 2 iš 2 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Nectaro logo Nectaro

Vidurinieji 50 % investuotojų: 14,7 % – 19,0 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 16,4 %

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidurinieji 50 % investuotojų: 24,9 % – 30,9 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 26,9 %

Nectaro investuotojai yra arčiau vieni kitų: 4,3 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 6,0 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Nectaro logo Nectaro

64 % · Remiantis 173 nurodytomis strategijomis

Ventus Energy logo Ventus Energy

19 % · Remiantis 208 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Nectaro logo Nectaro

+2 133 857 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+279 stebimų investuotojų per metus

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+168 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

287 investuotojų stebi abi platformas.

51 % Nectaro investuotojų taip pat stebi Ventus Energy.

41 % Ventus Energy investuotojų taip pat stebi Nectaro.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Ventus Energy šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 26,9 % prieš 16,4 % platformoje Nectaro.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Nectaro: 64 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 19 % platformoje Ventus Energy.

Ventus Energy yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 698 investuotojai, palyginti su 560 platformoje Nectaro.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Nectaro ar Ventus Energy?

Tarp P2P Dash investuotojų Ventus Energy šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 26,9 % prieš 16,4 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 14,7 % – 19,0 % platformoje Nectaro ir 24,9 % – 30,9 % platformoje Ventus Energy.

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Nectaro ar Ventus Energy?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 64 % nurodytų strategijų platformoje Nectaro yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 19 % platformoje Ventus Energy.

Ar investuotojai naudoja Nectaro ir Ventus Energy vienu metu?

287 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 51 % Nectaro investuotojų portfelyje taip pat turi Ventus Energy.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Nectaro ir Ventus Energy?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.