Prisijungti Registruotis

Income vs Viainvest

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

Per arti, kad būtų galima spręsti

12,0 % · 12,0 %

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

Per arti, kad būtų galima spręsti

11,8 % · 11,9 %

Daugiau stebimų investuotojų

175 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

6,3 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Income logo Income Viainvest logo Viainvest
Bendruomenės reitingas 2026 11 vieta iš 28 14 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 12,0 % 12,0 %
Cash drag mediana 2,8 % 2,1 %
Investuotojai P2P Dash 379 554
Bendra portfelių vertė 1,96 mln. € 3,58 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 416 tūkst. € 963 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2020 2016
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇱🇻 Latvija
Reguliuojama Ne Taip
Atpirkimo garantija Taip Taip
Antrinė rinka Ne Ne
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Income

11,8 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 12,0 %

125 investuotojų

Viainvest

11,9 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 12,0 %

171 investuotojų

12,2 %

11,8 %

2022

13,6 %

12,7 %

2023

13,1 %

12,8 %

2024

11,9 %

12,1 %

2025

11,5 %

11,8 %

2026

Income Viainvest

Income pirmavo 1 iš 5 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Income logo Income

Vidurinieji 50 % investuotojų: 10,5 % – 13,2 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 12,0 %

Viainvest logo Viainvest

Vidurinieji 50 % investuotojų: 11,3 % – 12,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 12,0 %

Viainvest investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,2 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 2,7 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Income logo Income

60 % · Remiantis 126 nurodytomis strategijomis

Viainvest logo Viainvest

53 % · Remiantis 173 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Income logo Income

+464 052 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+89 stebimų investuotojų per metus

Viainvest logo Viainvest

+154 428 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+142 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

228 investuotojų stebi abi platformas.

60 % Income investuotojų taip pat stebi Viainvest.

41 % Viainvest investuotojų taip pat stebi Income.

Ką sako duomenys

Abi platformos šiuo metu užtikrina panašią grynosios grąžos medianą: 12,0 % platformoje Income prieš 12,0 % platformoje Viainvest.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Income: 60 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 53 % platformoje Viainvest.

Viainvest yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 554 investuotojai, palyginti su 379 platformoje Income.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Income ar Viainvest?

Tarp P2P Dash investuotojų Viainvest šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 12,0 % prieš 12,0 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 10,5 % – 13,2 % platformoje Income ir 11,3 % – 12,6 % platformoje Viainvest.

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Income ar Viainvest?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 60 % nurodytų strategijų platformoje Income yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 53 % platformoje Viainvest.

Ar investuotojai naudoja Income ir Viainvest vienu metu?

228 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 60 % Income investuotojų portfelyje taip pat turi Viainvest.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Income ir Viainvest?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.