Prisijungti Registruotis

Income vs Monefit

Kuri platforma 2026 m. veikia geriau? Anonimizuoti duomenys iš tikrų investuotojų portfelių P2P Dash: grąža, nuotaikos ir faktai greta.

Dvikova trumpai

Didesnė medianinė grąža

3,4 % persvara

Geresni paskutiniai 12 mėnesių

3,2 % persvara

Daugiau stebimų investuotojų

615 daugiau

Daugiau investuotojų, papildančių lėšas

7,8 % persvara

Bendruomenės duomenų palyginimas

2026 m. spalio 13 d. duomenimis

Income logo Income Monefit logo Monefit
Bendruomenės reitingas 2026 11 vieta iš 28 3 vieta iš 28
Grynosios grąžos mediana (XIRR) 12,0 % 8,5 %
Cash drag mediana 2,8 % 0,0 %
Investuotojai P2P Dash 379 994
Bendra portfelių vertė 1,96 mln. € 10,8 mln. €
Iš viso uždirbtos palūkanos 416 tūkst. € 644 tūkst. €

Platformų faktai

Įkurta 2020 2022
Būstinė 🇪🇪 Estija 🇪🇪 Estija
Reguliuojama Ne Taip
Atpirkimo garantija Taip Ne
Antrinė rinka Ne Ne
Auto-Invest Taip Taip

Grąža metai iš metų

Medianinė grynoji grąža pagal kalendorinius metus, iš portfelių, stebinčių kiekvieną platformą.

Income

11,8 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 12,0 %

125 investuotojų

Monefit

8,6 %

Paskutiniai 12 mėnesių · Visas laikotarpis 8,5 %

144 investuotojų

13,6 %

9,7 %

2023

13,1 %

7,9 %

2024

11,9 %

8,4 %

2025

11,5 %

9,0 %

2026

Income Monefit

Income pirmavo 4 iš 4 metų, apie kuriuos duomenų turi abi platformos.

Kaip toli vieni nuo kitų yra investuotojai

Juosta apima vidurinius 50 % investuotojų, žyma yra mediana.

Income logo Income

Vidurinieji 50 % investuotojų: 10,5 % – 13,2 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 12,0 %

Monefit logo Monefit

Vidurinieji 50 % investuotojų: 7,7 % – 9,6 %

Grynosios grąžos mediana (XIRR): 8,5 %

Monefit investuotojai yra arčiau vieni kitų: 1,8 % tarp 25 ir 75 procentilio, palyginti su 2,7 %.

Ką investuotojai planuoja toliau

Strategija, kurią kiekvienas investuotojas nurodė platformai, nuo lėšų papildymo iki pasitraukimo.

Income logo Income

60 % · Remiantis 126 nurodytomis strategijomis

Monefit logo Monefit

67 % · Remiantis 251 nurodytomis strategijomis

Didinti Reinvestuoti Laikyti Mažinti Pasitraukti

Kur juda pinigai

Įnašai atėmus išėmimus kas mėnesį per paskutinius metus, tarp investuotojų, stebinčių kiekvieną platformą.

Income logo Income

+464 052 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+89 stebimų investuotojų per metus

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

2025-11 2026-10

+494 stebimų investuotojų per metus

Įplaukos Išplaukos

Investuotojai, stebintys abi

220 investuotojų stebi abi platformas.

58 % Income investuotojų taip pat stebi Monefit.

22 % Monefit investuotojų taip pat stebi Income.

Ką sako duomenys

Vertinant pagal tikrus portfelius P2P Dash, Income šiuo metu užtikrina aukštesnę grynosios grąžos medianą: 12,0 % prieš 8,5 % platformoje Monefit.

Investuotojų nuotaikos šiuo metu palankesnės Monefit: 67 % nurodytų strategijų yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 60 % platformoje Income.

Monefit yra didesnė platforma P2P Dash, kurią stebi 994 investuotojai, palyginti su 379 platformoje Income.

Anonimizuoti, kas naktį apibendrinami bendruomenės duomenys iš P2P Dash portfelių. Ankstesni rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Tai nėra investavimo rekomendacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kuri platforma duoda didesnę grąžą: Income ar Monefit?

Tarp P2P Dash investuotojų Income šiuo metu rodo aukštesnę grynosios grąžos medianą (XIRR): 12,0 % prieš 8,5 % (2026 m. spalio 13 d. duomenimis). Vidurinieji 50 % portfelių uždirba 10,5 % – 13,2 % platformoje Income ir 7,7 % – 9,6 % platformoje Monefit.

Kuriai pastaruoju metu sekasi geriau, Income ar Monefit?

Per paskutinius 12 mėnesių Income rodo didesnę medianinę grynąją grąžą: 11,8 % prieš 8,6 %. Per visą laikotarpį tai yra 12,0 % platformoje Income ir 8,5 % platformoje Monefit (duomenys 2026 m. spalio 13 d.).

Kur investuotojai šiuo metu deda naujus pinigus, Income ar Monefit?

2026 m. spalio 13 d. duomenimis, 60 % nurodytų strategijų platformoje Income yra „papildyti lėšas“ arba „reinvestuoti“, prieš 67 % platformoje Monefit.

Ar investuotojai naudoja Income ir Monefit vienu metu?

220 investuotojų P2P Dash stebi abi platformas. 58 % Income investuotojų portfelyje taip pat turi Monefit.

Kaip palyginti savo grąžą platformose Income ir Monefit?

Nemokamai importuokite savo sandorių eksportus iš abiejų platformų į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas pagal platformą, tiesiogiai palyginamas viename skydelyje.

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjote klaidą? Rašykite adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Jūsų pačių skaičiai greta

Nemokamai importuokite savo portfelius iš abiejų platformų ir P2P Dash parodys jūsų tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag ir pajamas, pagal platformą ir bendrai.