Ielogoties Reģistrēties

Nectaro vs Ventus Energy

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

10,5% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

Pārāk tuvu, lai spriestu

15,4% · 15,7%

Vairāk sekoto investoru

par 138 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

44,4% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Nectaro logo Nectaro Ventus Energy logo Ventus Energy
Kopienas reitings 2026 4. vieta no 28 27. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 16,4% 26,9%
Mediānais cash drag 1,3% 0,5%
Investori P2P Dash 560 698
Kopējā portfeļu vērtība 4,41 milj. € 8,96 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 458 tūkst. € 1,48 milj. €

Platformu fakti

Dibināta 2023 2024
Galvenā mītne 🇱🇻 Latvija 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Jā Nē
Atpirkšanas garantija Jā Nē
Otrreizējais tirgus Nē Nē
Auto-Invest Jā Nē

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Nectaro

15,4%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 16,4%

100 investori

Ventus Energy

15,7%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 26,9%

7 investori

17,0%

29,3%

2025

14,9%

19,6%

2026

Nectaro Ventus Energy

Ventus Energy bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Nectaro logo Nectaro

Vidējie 50 % investoru: 14,7% – 19,0%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 16,4%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidējie 50 % investoru: 24,9% – 30,9%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 26,9%

Nectaro investori ir tuvāk viens otram: 4,3% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,0%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Nectaro logo Nectaro

64% · Balstīts uz 173 norādītajām stratēģijām

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Balstīts uz 208 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Nectaro logo Nectaro

+2 133 857 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+279 sekotie investori gada laikā

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+168 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

287 investori seko abām platformām.

51% Nectaro investoru seko arī Ventus Energy.

41% Ventus Energy investoru seko arī Nectaro.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Ventus Energy pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 26,9% pret 16,4% platformā Nectaro.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Nectaro: 64% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Ventus Energy ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 698 investori, salīdzinot ar 560 platformā Nectaro.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Nectaro vai Ventus Energy?

Starp P2P Dash investoriem Ventus Energy pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 26,9% pret 16,4% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 14,7% – 19,0% platformā Nectaro un 24,9% – 30,9% platformā Ventus Energy.

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Nectaro vai Ventus Energy?

Uz 2026. gada 13. oktobris 64% norādīto stratēģiju platformā Nectaro ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Vai investori izmanto Nectaro un Ventus Energy vienlaikus?

287 investori P2P Dash seko abām platformām. 51% Nectaro investoru portfelī ir arī Ventus Energy.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Nectaro un Ventus Energy?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.