Logi sisse Registreeru

Nectaro vs Ventus Energy

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

10,5% edu

Paremad viimased 12 kuud

Liiga tasavägine

15,4% · 15,7%

Rohkem jälgitud investoreid

138 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

44,4% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Nectaro logo Nectaro Ventus Energy logo Ventus Energy
Kogukonna edetabel 2026 4. koht 28-st 27. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 16,4% 26,9%
Mediaan cash drag 1,3% 0,5%
Investorid P2P Dashis 560 698
Portfellide koguväärtus 4,41 mln € 8,96 mln €
Kokku teenitud intressid 458 tuh € 1,48 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2023 2024
Peakorter 🇱🇻 Läti 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Jah Ei
Tagasiostgarantii Jah Ei
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Ei

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Nectaro

15,4%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 16,4%

100 investorit

Ventus Energy

15,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 26,9%

7 investorit

17,0%

29,3%

2025

14,9%

19,6%

2026

Nectaro Ventus Energy

Ventus Energy oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Nectaro logo Nectaro

Keskmised 50% investoritest: 14,7% – 19,0%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 16,4%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Keskmised 50% investoritest: 24,9% – 30,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 26,9%

Nectaro investorid on üksteisele lähemal: 4,3% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,0% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Nectaro logo Nectaro

64% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Põhineb 208 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Nectaro logo Nectaro

+2 133 857 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+279 jälgitud investorit aasta jooksul

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+168 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

287 investorit jälgib mõlemat platvormi.

51% Nectaro investoritest jälgib ka platvormi Ventus Energy.

41% Ventus Energy investoritest jälgib ka platvormi Nectaro.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 26,9% versus 16,4% platvormil Nectaro.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Nectaro: 64% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Ventus Energy on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 698 investorit, võrreldes 560 investoriga platvormil Nectaro.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Nectaro või Ventus Energy?

P2P Dashi investorite seas näitab Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 26,9% versus 16,4% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 14,7% – 19,0% platvormil Nectaro ja 24,9% – 30,9% platvormil Ventus Energy.

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Nectaro või Ventus Energy?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 64% märgitud strateegiatest platvormil Nectaro „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Kas investorid kasutavad Nectaro ja Ventus Energy korraga?

287 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 51% Nectaro investoritest hoiab portfellis ka platvormi Ventus Energy.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Nectaro ja Ventus Energy?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.