PrisijungtiRegistruotis
Importuotojas atnaujintas: 2026 m. birželio 1 d.

Viainvest

Viainvest yra Latvijos P2P skolinimo platforma, įkurta 2016 m., būstinė yra Rygoje. Ji veikia kaip nebankinio skolintojo VIA SMS Group dalis; ši grupė teikia vartojimo paskolas nuo 2009 m. Platforma specializuojasi trumpalaikėse vartojimo paskolose paskolos gavėjams visoje Europoje, įskaitant Latviją, Švediją, Čekiją ir Rumuniją. Viainvest licencijuota ir prižiūrima Latvijas Banka (Latvijos centrinio banko) ir siūlo investuotojų apsaugą iki 20 000 EUR. Dauguma paskolų turi atpirkimo garantiją, kai paskolų iniciatoriai atperka įsiskolinusias paskolas po 60 dienų nemokėjimo.

🇱🇻Latvija·Įkurta 2016·Reguliuojama
Turto klasės:Vartojimo paskolos
Licencijos:MiFID II
Auto-InvestAtpirkimo garantijaAntrinė rinka

Paremk mus naudodamasis mūsų partnerio nuoroda: tu paprastai gauni premiją, o mes gauname komisinį. Ačiū!

Viainvest

Viainvest tikrais skaičiais

Anonimizuota statistika iš visų P2P Dash sekamų Viainvest portfelių: tikri investuotojų duomenys, o ne platformos rinkodaros skaičiai.

Žiūrėti visų platformų statistiką →

Grynosios grąžos mediana (XIRR)

12,0 %

Remiantis 386 investuotojų portfeliais

Vidurinieji 50 % investuotojų

11,2 %12,6 %

Investuotojų nuotaikos

Remiantis 180 nurodytomis strategijomis

Didinti24 %Reinvestuoti27 %Laikyti25 %Mažinti9 %Pasitraukti15 %

Bendra portfelių vertė

3 686 677 €

Investuotojai P2P Dash

574

Iš viso uždirbtos palūkanos

1 003 402 €

Cash drag mediana

2,1 %

Neinvestuotų lėšų dalis

Viainvest grąža laikui bėgant

Viainvest investuotojų metinės grąžos mediana P2P Dash pagal kalendorinius metus. Metai, kuriuose investuotojų per mažai skelbimui, praleidžiami.

Paskutiniai 12 mėnesių

11,8 %

162 investuotojų

11,4 %

2017

10,8 %

2018

10,8 %

2019

11,6 %

2020

11,5 %

2021

11,8 %

2022

12,8 %

2023

12,8 %

2024

12,1 %

2025

11,7 %

2026

Grąža be cashbackCashback pridėta dalis

Žiūrėti grąžą pagal platformą ir metus →

Ar pinigai plaukia į Viainvest?

Viainvest investuotojų mėnesiniai įnašai atėmus išėmimus P2P Dash. Teigiama reikšmė reiškia, kad bendruomenė investuoja, neigiama — kad atsiima lėšas.

Grynasis srautas, paskutiniai 12 mėnesių

+2 275 €

574 investuotojų seka platformą

ĮplaukosIšplaukos

Q3 2026 Viainvest užima 49 vietą iš 51 platformų pagal grynąjį kapitalo srautą. Žiūrėti visus Q3 2026 kapitalo srautus →

Žiūrėk sparčiausiai augančias platformas →

Kaip keičiasi nuotaikos dėl Viainvest?

Strategijos, kurias Viainvest investuotojai nurodo P2P Dash, savaitė po savaitės. Kiekvienas kiekvienai platformai pasirenka vieną: didinti, reinvestuoti, laikyti, mažinti arba pasitraukti.

Bendruomenės balas

Kas savaitę, skalėje nuo 0 iki 100. Virš 50 planai pinigų pridėti nusveria planus juos atsiimti, žemiau 50 yra atvirkščiai. Stulpeliai žemiau rodo, kiek investuotojų tą savaitę pakeitė strategiją ir kuria kryptimi.

Bendruomenės balas

60

2026-11-04 duomenimis

Paskutinės 7 dienos

−1

Atsargesni
9
Labiau pasitiki
1

nuo 10-29 iki 2026-11-04

Labiau pasitikiAtsargesni50 = neutralu
Savaitės iki 2026-11-01

Strategijos laikui bėgant

Kiekvienos strategijos dalis tarp visų nurodytų, savaitė po savaitės.

DidintiReinvestuotiLaikytiMažintiPasitraukti
Rodyti visas savaites lentelėje
SavaitėBendruomenės balasBalsaiLabiau pasitikiAtsargesniNauji balsaiAtšauktiDidintiReinvestuotiLaikytiMažintiPasitraukti
nuo 10-26 iki 2026-11-0159179081025 %26 %26 %8 %15 %
nuo 10-19 iki 2026-10-2561178106027 %27 %24 %8 %14 %
nuo 10-12 iki 2026-10-1860172140126 %27 %24 %9 %15 %
nuo 10-05 iki 2026-10-1160173216027 %27 %23 %9 %15 %
nuo 09-28 iki 2026-10-0460167141026 %28 %24 %8 %14 %
nuo 09-21 iki 2026-09-2761166651027 %28 %23 %8 %14 %
nuo 09-14 iki 2026-09-2061165435027 %27 %23 %10 %13 %
nuo 09-07 iki 2026-09-1360160022026 %26 %24 %10 %14 %
nuo 08-31 iki 2026-09-0660158157226 %27 %24 %9 %14 %
nuo 08-24 iki 2026-08-3061153030225 %29 %24 %9 %13 %
nuo 08-17 iki 2026-08-2361155034026 %29 %23 %8 %14 %
nuo 08-10 iki 2026-08-1663151043028 %29 %23 %9 %11 %
nuo 08-03 iki 2026-08-0964148323028 %29 %23 %9 %11 %
nuo 07-27 iki 2026-08-0263145165128 %29 %22 %10 %11 %

Viainvest investuotojai taip pat seka

Viainvest investuotojų dalis P2P Dash, kurie taip pat seka šias platformas: anonimizuoti bendruomenės duomenys, rodomi tik esant bent 10 bendrų investuotojų.

Debitum logoDebitum74 %
Mintos logoMintos73 %
Monefit logoMonefit62 %
Nectaro logoNectaro53 %

Viainvest alternatyvos

Tos pačios turto klasės platformos iš bendruomenės reitingo su tikrais portfelio duomenimis. Atrinktos pagal skaičius, o ne komisinius.

Nectaro logoNectaro

16,1 % grąžos mediana (XIRR) · 579 investuotojų

ReguliuojamaAtpirkimo garantija
Viainvest vs Nectaro →
Modena logoModena

11,6 % grąžos mediana (XIRR) · 361 investuotojų

ReguliuojamaAtpirkimo garantija
Viainvest vs Modena →
Afranga logoAfranga

14,9 % grąžos mediana (XIRR) · 504 investuotojų

ReguliuojamaAntrinė rinka

Visas reitingas:Vartojimo paskolos →

Apie šiuos duomenis: Šio puslapio skaičiai sudaryti iš anonimizuotų duomenų, kuriuos P2P Dash naudotojai importuoja patys, ir platformų informacijos, kurią tvarkome rankiniu būdu. Tikriname abu šaltinius, tačiau negalime garantuoti, kad jie išsamūs ir be klaidų. Pastebėjai klaidą? Rašyk adresu tim@newnow.de ir mes ją ištaisysime.

Reitingas

Geriausios P2P platformos 2026

Kiekvienas šio puslapio reitingas sudaromas iš tikrų, anonimizuotų 2 103 investuotojų portfelio duomenų ir kas naktį perskaičiuojamas. Jokios redakcinės nuomonės, jokių mokamų pozicijų: eiliškumą lemia vien duomenys.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Viainvest

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kas yra Viainvest?

Viainvest yra tarpusavio skolinimo (P2P) platforma, įkurta 2016 m. (būstinė: Latvija). P2P Dash investuotojai importuoja savo Viainvest sąskaitų išrašus, kad stebėtų ten uždirbamą tikrąją grynąją grąžą.

Kokią grąžą investuotojai iš tikrųjų gauna su Viainvest?

Iš 386 P2P Dash stebimų Viainvest portfelių grynosios grąžos mediana (XIRR) yra 12,0 %. Vidurinieji 50 % investuotojų uždirba nuo 11,2 % iki 12,6 % (2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis).

Kiek investuotojų stebi Viainvest platformoje P2P Dash?

574 investuotojai stebi savo Viainvest portfelius P2P Dash, bendra vertė 3 686 677 €, o iš viso uždirbta palūkanų 1 003 402 €.

Kaip Viainvest atrodo tarp kitų P2P platformų?

Viainvest užima 15 vietą iš 29 P2P Dash bendruomenės reitinge 2026. Reitingas grindžiamas tuo, ką investuotojai nurodo ketinantys toliau daryti su savo pinigais kiekvienoje platformoje.

Ar investuotojai šiuo metu deda pinigus į Viainvest, ar juos atsiima?

Iš 180 nurodytų strategijų dėl Viainvest 51 % planuoja papildyti lėšas arba reinvestuoti, 25 % ketina išlaikyti poziciją, o 24 % planuoja mažinti arba pasitraukti (2026 m. lapkričio 4 d. duomenimis).

Ar Viainvest yra reguliuojama?

Taip, Viainvest yra reguliuojama platforma, kurią prižiūri Latvijas Banka.

Ar Viainvest siūlo atpirkimo garantiją?

Taip, Viainvest siūlo atpirkimo garantiją: jei paskola vėluoja ilgiau nei nustatytą laikotarpį, ji atperkama. Atmink, kad garantija yra tik tokia stipri, kokia yra už jos stovinti šalis.

Kaip analizuoti savo Viainvest portfelį?

Eksportuok savo sandorių istoriją iš Viainvest (csv) ir nemokamai importuok ją į P2P Dash. Gausi savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag, pajamų prognozes ir dar daugiau, apie visas savo P2P platformas vienoje skydelyje.

Kokios yra Viainvest alternatyvos?

Pagal bendruomenės reitingą artimiausios Viainvest alternatyvos toje pačioje turto klasėje yra Nectaro, Modena, Afranga. Kiekvienos platformos puslapyje rodomos tikros grąžos medianos ir investuotojų skaičius iš P2P Dash bendruomenės.