Income vs Viainvest
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 13. oktobris
| | | |
|---|---|---|
| Kopienas reitings 2026 | 11. vieta no 28 | 14. vieta no 28 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 12,0% | 12,0% |
| Mediānais cash drag | 2,8% | 2,1% |
| Investori P2P Dash | 379 | 554 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 1,96 milj. € | 3,58 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 416 tūkst. € | 963 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2020 | 2016 |
| Galvenā mītne | 🇪🇪 Igaunija | 🇱🇻 Latvija |
| Regulēta | Nē | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Jā | Jā |
| Otrreizējais tirgus | Nē | Nē |
| Auto-Invest | Jā | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Income
11,8%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 12,0%
125 investori
Viainvest
11,9%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 12,0%
171 investori
12,2%
11,8%
2022
13,6%
12,7%
2023
13,1%
12,8%
2024
11,9%
12,1%
2025
11,5%
11,8%
2026
Income bija priekšā 1 no 5 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 10,5% – 13,2%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 12,0%
Vidējie 50 % investoru: 11,3% – 12,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 12,0%
Viainvest investori ir tuvāk viens otram: 1,2% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 2,7%.
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+464 052 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+89 sekotie investori gada laikā
+154 428 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+142 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
228 investori seko abām platformām.
60% Income investoru seko arī Viainvest.
41% Viainvest investoru seko arī Income.
Ko rāda dati
Abas platformas pašlaik nodrošina līdzīgu neto atdeves mediānu: 12,0% platformā Income pret 12,0% platformā Viainvest.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Income: 60% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.
Viainvest ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 554 investori, salīdzinot ar 379 platformā Income.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Income vai Viainvest?
Starp P2P Dash investoriem Viainvest pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 12,0% pret 12,0% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 10,5% – 13,2% platformā Income un 11,3% – 12,6% platformā Viainvest.
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Income vai Viainvest?
Uz 2026. gada 13. oktobris 60% norādīto stratēģiju platformā Income ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.
Vai investori izmanto Income un Viainvest vienlaikus?
228 investori P2P Dash seko abām platformām. 60% Income investoru portfelī ir arī Viainvest.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Income un Viainvest?
Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Vairāk salīdzinājumu
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Jūsu paša skaitļi blakus
Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.