Income vs Viainvest
Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.
Kogukonna andmed võrdluses
Seisuga 13. oktoober 2026
| | | |
|---|---|---|
| Kogukonna edetabel 2026 | 11. koht 28-st | 14. koht 28-st |
| Mediaan-puhastootlus (XIRR) | 12,0% | 12,0% |
| Mediaan cash drag | 2,8% | 2,1% |
| Investorid P2P Dashis | 379 | 554 |
| Portfellide koguväärtus | 1,96 mln € | 3,58 mln € |
| Kokku teenitud intressid | 416 tuh € | 963 tuh € |
Platvormide faktid
| Asutatud | 2020 | 2016 |
| Peakorter | 🇪🇪 Eesti | 🇱🇻 Läti |
| Reguleeritud | Ei | Jah |
| Tagasiostgarantii | Jah | Jah |
| Järelturg | Ei | Ei |
| Auto-Invest | Jah | Jah |
Tootlus aasta-aastalt
Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.
Income
11,8%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%
125 investorit
Viainvest
11,9%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%
171 investorit
12,2%
11,8%
2022
13,6%
12,7%
2023
13,1%
12,8%
2024
11,9%
12,1%
2025
11,5%
11,8%
2026
Income oli ees 1 aastal 5-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.
Kui kaugel investorid üksteisest on
Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.
Keskmised 50% investoritest: 10,5% – 13,2%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%
Keskmised 50% investoritest: 11,3% – 12,6%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%
Viainvest investorid on üksteisele lähemal: 1,2% 25. ja 75. protsentiili vahel, 2,7% asemel.
Kuhu raha liigub
Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.
+464 052 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+89 jälgitud investorit aasta jooksul
+154 428 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+142 jälgitud investorit aasta jooksul
Investorid, kes jälgivad mõlemat
228 investorit jälgib mõlemat platvormi.
60% Income investoritest jälgib ka platvormi Viainvest.
41% Viainvest investoritest jälgib ka platvormi Income.
Mida andmed ütlevad
Mõlemad platvormid pakuvad praegu sarnast netotootluse mediaani: 12,0% platvormil Income versus 12,0% platvormil Viainvest.
Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Income: 60% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.
Viainvest on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 554 investorit, võrreldes 379 investoriga platvormil Income.
Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.
Korduma kippuvad küsimused
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Income või Viainvest?
P2P Dashi investorite seas näitab Viainvest praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 12,0% versus 12,0% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 10,5% – 13,2% platvormil Income ja 11,3% – 12,6% platvormil Viainvest.
Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Income või Viainvest?
Seisuga 13. oktoober 2026 on 60% märgitud strateegiatest platvormil Income „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.
Kas investorid kasutavad Income ja Viainvest korraga?
228 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 60% Income investoritest hoiab portfellis ka platvormi Viainvest.
Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Income ja Viainvest?
Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Teie enda numbrid kõrvuti
Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.