Logi sisseRegistreeru

Hive5 vs Nectaro

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

2,2% edu

Paremad viimased 12 kuud

1,5% edu

Rohkem jälgitud investoreid

289 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

6,8% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 4. november 2026

Hive5 logoHive5Nectaro logoNectaro
Kogukonna edetabel 202613. koht 29-st4. koht 29-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR)13,9%16,1%
Mediaan cash drag1,7%1,3%
Investorid P2P Dashis290579
Portfellide koguväärtus1,37 mln €4,53 mln €
Kokku teenitud intressid447 tuh €490 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud20222023
Peakorter🇭🇷 Horvaatia🇱🇻 Läti
ReguleeritudEiJah
TagasiostgarantiiJahJah
JärelturgJahEi
Auto-InvestJahJah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Hive5

13,8%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 13,9%

47 investorit

Nectaro

15,3%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 16,1%

102 investorit

13,6%

22,2%

2024

14,6%

17,0%

2025

13,5%

14,7%

2026

Hive5Nectaro

Nectaro oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Hive5 logoHive5

Keskmised 50% investoritest: 13,1% – 14,5%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 13,9%

Nectaro logoNectaro

Keskmised 50% investoritest: 14,4% – 18,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 16,1%

Hive5 investorid on üksteisele lähemal: 1,4% 25. ja 75. protsentiili vahel, 4,2% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Hive5 logoHive5

55% · Põhineb 77 märgitud strateegial

Nectaro logoNectaro

61% · Põhineb 181 märgitud strateegial

SuurendadaReinvesteeridaHoidaVähendadaVäljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Hive5 logoHive5

+489 102 €

Netovoog, viimased 12 kuud

dets 2025nov 2026

+112 jälgitud investorit aasta jooksul

Nectaro logoNectaro

+1 737 764 €

Netovoog, viimased 12 kuud

dets 2025nov 2026

+264 jälgitud investorit aasta jooksul

SissevoolVäljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

116 investorit jälgib mõlemat platvormi.

40% Hive5 investoritest jälgib ka platvormi Nectaro.

20% Nectaro investoritest jälgib ka platvormi Hive5.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 16,1% versus 13,9% platvormil Hive5.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Nectaro: 61% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 55% platvormil Hive5.

Nectaro on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 579 investorit, võrreldes 290 investoriga platvormil Hive5.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Hive5 või Nectaro?

P2P Dashi investorite seas näitab Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 16,1% versus 13,9% (seisuga 4. november 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 13,1% – 14,5% platvormil Hive5 ja 14,4% – 18,6% platvormil Nectaro.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Hive5 või Nectaro?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Nectaro kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,3% vs 13,8%. Kogu perioodi peale on need 13,9% platvormil Hive5 ja 16,1% platvormil Nectaro (seisuga 4. november 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Hive5 või Nectaro?

Seisuga 4. november 2026 on 55% märgitud strateegiatest platvormil Hive5 „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 61% platvormil Nectaro.

Kas investorid kasutavad Hive5 ja Nectaro korraga?

116 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 40% Hive5 investoritest hoiab portfellis ka platvormi Nectaro.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Hive5 ja Nectaro?

Impordi oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saad oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Sinu enda numbrid kõrvuti

Impordi oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab sinu tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.