IelogotiesReģistrēties

Hive5 vs Nectaro

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

2,2% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

1,5% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 289 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

6,8% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 4. novembris

Hive5 logoHive5Nectaro logoNectaro
Kopienas reitings 202613. vieta no 294. vieta no 29
Mediānā neto atdeve (XIRR)13,9%16,1%
Mediānais cash drag1,7%1,3%
Investori P2P Dash290579
Kopējā portfeļu vērtība1,37 milj. €4,53 milj. €
Kopā nopelnītie procenti447 tūkst. €490 tūkst. €

Platformu fakti

Dibināta20222023
Galvenā mītne🇭🇷 Horvātija🇱🇻 Latvija
RegulētaNēJā
Atpirkšanas garantijaJāJā
Otrreizējais tirgusJāNē
Auto-InvestJāJā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Hive5

13,8%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 13,9%

47 investori

Nectaro

15,3%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 16,1%

102 investori

13,6%

22,2%

2024

14,6%

17,0%

2025

13,5%

14,7%

2026

Hive5Nectaro

Nectaro bija priekšā 3 no 3 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Hive5 logoHive5

Vidējie 50 % investoru: 13,1% – 14,5%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 13,9%

Nectaro logoNectaro

Vidējie 50 % investoru: 14,4% – 18,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 16,1%

Hive5 investori ir tuvāk viens otram: 1,4% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 4,2%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Hive5 logoHive5

55% · Balstīts uz 77 norādītajām stratēģijām

Nectaro logoNectaro

61% · Balstīts uz 181 norādītajām stratēģijām

PalielinātReinvestētTurētSamazinātIziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Hive5 logoHive5

+489 102 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. dec.2026. g. nov.

+112 sekotie investori gada laikā

Nectaro logoNectaro

+1 737 764 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. dec.2026. g. nov.

+264 sekotie investori gada laikā

IeplūdeIzplūde

Investori, kas seko abām

116 investori seko abām platformām.

40% Hive5 investoru seko arī Nectaro.

20% Nectaro investoru seko arī Hive5.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Nectaro pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 16,1% pret 13,9% platformā Hive5.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Nectaro: 61% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 55% platformā Hive5.

Nectaro ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 579 investori, salīdzinot ar 290 platformā Hive5.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Hive5 vai Nectaro?

Starp P2P Dash investoriem Nectaro pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 16,1% pret 13,9% (uz 2026. gada 4. novembris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 13,1% – 14,5% platformā Hive5 un 14,4% – 18,6% platformā Nectaro.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Hive5 vai Nectaro?

Pēdējos 12 mēnešos Nectaro uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,3% pret 13,8%. Visā periodā tie ir 13,9% platformā Hive5 un 16,1% platformā Nectaro (dati uz 2026. gada 4. novembris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Hive5 vai Nectaro?

Uz 2026. gada 4. novembris 55% norādīto stratēģiju platformā Hive5 ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 61% platformā Nectaro.

Vai investori izmanto Hive5 un Nectaro vienlaikus?

116 investori P2P Dash seko abām platformām. 40% Hive5 investoru portfelī ir arī Nectaro.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Hive5 un Nectaro?

Bez maksas importē savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Tu iegūsi savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanīji kļūdu? Raksti uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Tavi skaitļi blakus

Bez maksas importē savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs tavu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.