Logi sisse Registreeru

Monefit vs Nectaro

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

7,8% edu

Paremad viimased 12 kuud

6,9% edu

Rohkem jälgitud investoreid

434 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

3,7% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Monefit logo Monefit Nectaro logo Nectaro
Kogukonna edetabel 2026 3. koht 28-st 4. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 8,5% 16,4%
Mediaan cash drag 0,0% 1,3%
Investorid P2P Dashis 994 560
Portfellide koguväärtus 10,8 mln € 4,41 mln €
Kokku teenitud intressid 644 tuh € 458 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2022 2023
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Monefit

8,6%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 8,5%

144 investorit

Nectaro

15,4%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 16,4%

100 investorit

7,9%

23,0%

2024

8,4%

17,0%

2025

9,0%

14,9%

2026

Monefit Nectaro

Nectaro oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Monefit logo Monefit

Keskmised 50% investoritest: 7,7% – 9,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 8,5%

Nectaro logo Nectaro

Keskmised 50% investoritest: 14,7% – 19,0%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 16,4%

Monefit investorid on üksteisele lähemal: 1,8% 25. ja 75. protsentiili vahel, 4,3% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Monefit logo Monefit

67% · Põhineb 251 märgitud strateegial

Nectaro logo Nectaro

64% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+494 jälgitud investorit aasta jooksul

Nectaro logo Nectaro

+2 133 857 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+279 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

351 investorit jälgib mõlemat platvormi.

35% Monefit investoritest jälgib ka platvormi Nectaro.

63% Nectaro investoritest jälgib ka platvormi Monefit.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 16,4% versus 8,5% platvormil Monefit.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Monefit: 67% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 64% platvormil Nectaro.

Monefit on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 994 investorit, võrreldes 560 investoriga platvormil Nectaro.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Monefit või Nectaro?

P2P Dashi investorite seas näitab Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 16,4% versus 8,5% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 7,7% – 9,6% platvormil Monefit ja 14,7% – 19,0% platvormil Nectaro.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Monefit või Nectaro?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Nectaro kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,4% vs 8,6%. Kogu perioodi peale on need 8,5% platvormil Monefit ja 16,4% platvormil Nectaro (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Monefit või Nectaro?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 67% märgitud strateegiatest platvormil Monefit „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 64% platvormil Nectaro.

Kas investorid kasutavad Monefit ja Nectaro korraga?

351 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 63% Nectaro investoritest hoiab portfellis ka platvormi Monefit.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Monefit ja Nectaro?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.