Nectaro
Nectaro on Riias asuv investeerimisplatvorm, mis on investoritele avatud 2023. aastast. Latvijas Banka andis käitajale SIA Nectaro 29. märtsil 2023 investeerimisühingu tegevusloa numbriga 27-55/2023/3. Investorid ei osta laenunõudeid, vaid kolme kontserni äriühingu emiteeritud võlakirju. Nende taga on CreditPrime tarbimislaenud Rumeenias ja Moldovas ning Abele Finance ärilaenud Dyninno kontserni äriühingutele Küprosel, Lätis, Moldovas, Rumeenias ja Filipiinidel. Baasprospektid lülitavad tagasiostu sisse seeriate kaupa: kui lõputingimused selle kohaldatavaks tunnistavad ja laenuvõtja on rohkem kui 60 päeva viivituses, peab laenuandja nõude nimiväärtuses koos kogunenud intressiga tagasi maksma ja seeria lunastatakse selles ulatuses ennetähtaegselt. CreditPrime'i võlakirjade puhul nimetavad prospektid seda tagasiostu asemel ennetähtaegse tagasimakse kohustuseks, sest laenuandja laenab seal raha kontserni äriühingult, mitte ei müü nõuet; mehhanism on sama. Järelturgu ei ole. SIA Nectaro kuulub täielikult Küprosel asuvale Dyninno Fintech Holding Limitedile ja Läti investorikaitse skeem katab 90 protsenti kahjust kuni 20 000 euroni. Litsentsi omav äriühing on endine DoFinance: SIA Nectaro kandis nime Dofinance kuni 28. märtsini 2023, päev enne tegevusloa andmist, ja on sama juriidiline isik kui platvorm, mis 2020. aastal peatas tagasiostud ja väljamaksed.
Toeta meid, kasutades meie partnerlinki: sina saad tavaliselt boonuse ja meie komisjonitasu. Aitäh!
Nectaro päris numbrites
Anonümiseeritud statistika kõigist P2P Dashis jälgitavatest Nectaro portfellidest: päris investorite andmed, mitte platvormi turundusnumbrid.
Mediaan-puhastootlus (XIRR)
16,1%
Põhineb 258 investori portfellil
Keskmised 50% investoritest
Investorite meeleolu
Põhineb 180 märgitud strateegial
Portfellide koguväärtus
4 525 898 €
Investorid P2P Dashis
577
Kokku teenitud intressid
485 661 €
Mediaan cash drag
1,3%
Investeerimata raha osakaal
Võrdle platvormi Nectaro otse
Nectaro tootlus ajas
Nectaro investorite mediaantootlus P2P Dashis kalendriaastate lõikes. Aastad, kus investoreid on avaldamiseks liiga vähe, jäetakse välja.
Viimased 12 kuud
15,5%
91 investorit
22,2%
2024
17,0%
2025
14,8%
2026
Kas raha liigub platvormile Nectaro?
Nectaro investorite igakuised sissemaksed miinus väljamaksed P2P Dashis. Positiivne tähendab, et kogukond paigutab raha sisse, negatiivne, et võtab välja.
Netovoog, viimased 12 kuud
+1 737 213 €
577 investorit jälgib platvormi
Q3 2026 on Nectaro netokapitalivoo järgi 16. kohal 51 platvormist. Vaata kõiki Q3 2026 kapitalivoogusid →
Kuidas meeleolu platvormi Nectaro suhtes muutub?
Strateegiad, mida Nectaro investorid P2P Dashis märgivad, nädalast nädalasse. Igaüks valib iga platvormi jaoks ühe: suurendada, reinvesteerida, hoida, vähendada või väljuda.
Kogukonna skoor
Iga nädal, skaalal 0 kuni 100. Üle 50 kaaluvad plaanid raha juurde panna üles plaanid seda välja võtta, alla 50 on vastupidi. Tulbad allpool näitavad, kui paljud sel nädalal strateegiat muutsid ja mis suunas.
Kogukonna skoor
70
seisuga 1. nov 2026
Viimased 7 päeva
0
- Ettevaatlikumad
- 5
- Enesekindlamad
- 4
26. okt kuni 1. nov 2026
Strateegiad ajas
Iga strateegia osa kõigist märgitud strateegiatest, nädalast nädalasse.
Näita kõiki nädalaid tabelina
| Nädal | Kogukonna skoor | Hääled | Enesekindlamad | Ettevaatlikumad | Uued hääled | Tühistatud | Suurendada | Reinvesteerida | Hoida | Vähendada | Väljuda |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. okt kuni 1. nov 2026 | 70 | 180 | 4 | 5 | 6 | 0 | 38% | 24% | 19% | 15% | 3% |
| 19. okt kuni 25. okt 2026 | 70 | 174 | 0 | 4 | 3 | 0 | 40% | 22% | 19% | 15% | 3% |
| 12. okt kuni 18. okt 2026 | 71 | 171 | 3 | 0 | 0 | 0 | 42% | 22% | 18% | 15% | 4% |
| 5. okt kuni 11. okt 2026 | 70 | 171 | 2 | 2 | 6 | 0 | 40% | 23% | 19% | 15% | 4% |
| 28. sept kuni 4. okt 2026 | 70 | 165 | 2 | 2 | 7 | 0 | 38% | 24% | 19% | 15% | 4% |
| 21. sept kuni 27. sept 2026 | 69 | 158 | 1 | 3 | 1 | 1 | 39% | 23% | 20% | 16% | 3% |
| 14. sept kuni 20. sept 2026 | 70 | 158 | 2 | 1 | 4 | 0 | 41% | 22% | 18% | 16% | 3% |
| 7. sept kuni 13. sept 2026 | 70 | 154 | 4 | 2 | 1 | 1 | 40% | 22% | 19% | 16% | 3% |
| 31. aug kuni 6. sept 2026 | 70 | 154 | 3 | 2 | 7 | 0 | 40% | 23% | 18% | 14% | 5% |
| 24. aug kuni 30. aug 2026 | 69 | 147 | 1 | 0 | 1 | 0 | 40% | 22% | 17% | 16% | 5% |
| 17. aug kuni 23. aug 2026 | 69 | 146 | 2 | 4 | 4 | 0 | 40% | 23% | 16% | 16% | 5% |
| 10. aug kuni 16. aug 2026 | 69 | 142 | 1 | 1 | 8 | 0 | 41% | 21% | 16% | 18% | 4% |
| 3. aug kuni 9. aug 2026 | 69 | 134 | 3 | 4 | 4 | 0 | 42% | 20% | 16% | 16% | 5% |
| 27. juuli kuni 2. aug 2026 | 70 | 130 | 0 | 5 | 5 | 0 | 43% | 19% | 16% | 16% | 5% |
Alternatiivid platvormile Nectaro
Sama varaklassi platvormid kogukonna edetabelist päris portfelliandmetega. Valitud numbrite, mitte komisjonitasude järgi.
Täielik edetabel:Tarbimislaenud →Ärilaenud (VKE) →
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Parimad P2P-platvormid 2026
Iga edetabel sellel lehel koondatakse 2093 investori päris anonüümitud portfelliandmetest ja arvutatakse igal öösel uuesti. Ei mingit toimetuse arvamust ega tasulisi kohti: järjestuse määravad ainult andmed.
Korduma kippuvad küsimused platvormi Nectaro kohta
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Mis on Nectaro?
Nectaro on ühisrahastuse (P2P) laenuplatvorm, asutatud 2023. aastal (peakontor: Läti). P2P Dashis impordivad investorid oma Nectaro kontoväljavõtted, et jälgida seal teenitud tegelikku netotootlust.
Millist tootlust investorid platvormil Nectaro tegelikult teenivad?
P2P Dashis jälgitava 258 Nectaro portfelli netotootluse mediaan (XIRR) on 16,1%. Keskmised 50 % investoritest teenivad 14,4% kuni 18,6% (seisuga 1. november 2026).
Kui palju investoreid jälgib platvormi Nectaro P2P Dashis?
577 investorit jälgivad oma Nectaro portfelle P2P Dashis, koguväärtusega 4 525 898 € ja kokku teenitud intressidega 485 661 €.
Kuidas Nectaro P2P-platvormide seas paikneb?
Nectaro on P2P Dashi kogukonna edetabelis 2026 kohal 4 / 29. Edetabel põhineb sellel, mida investorid ütlevad, et kavatsevad oma rahaga igal platvormil järgmisena teha.
Kas investorid praegu lisavad või võtavad platvormilt Nectaro raha välja?
180 märgitud strateegiast platvormi Nectaro kohta plaanib 63% raha juurde lisada või reinvesteerida, 18% kavatseb positsiooni hoida ja 19% plaanib vähendada või väljuda (seisuga 1. november 2026).
Kas Nectaro on reguleeritud?
Jah, Nectaro on reguleeritud platvorm, mille üle teeb järelevalvet Latvijas Banka.
Kas Nectaro pakub tagasiostugarantiid?
Jah, Nectaro pakub tagasiostugarantiid: kui laen on üle kindlaksmääratud aja maksehäires, ostetakse see tagasi. Pea meeles, et garantii on täpselt nii tugev kui selle taga seisev osapool.
Kuidas analüüsida oma Nectaro portfelli?
Ekspordi oma tehinguajalugu platvormilt Nectaro (excel) ja impordi see tasuta P2P Dashi. Saad oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i, tuluprognoosid ja palju muud, kõigi oma P2P-platvormide kohta ühes töölauas.
Millised on platvormi Nectaro alternatiivid?
Kogukonna edetabeli põhjal on platvormi Nectaro lähimad alternatiivid samas varaklassis Modena, Afranga, Revest. Iga platvormi lehel on näha P2P Dashi kogukonna tõelised mediaantootlused ja investorite arv.
