Nectaro vs Peerberry
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 4. novembris
| Kopienas reitings 2026 | 4. vieta no 29 | 9. vieta no 29 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 16,1% | 9,1% |
| Mediānais cash drag | 1,3% | 4,5% |
| Investori P2P Dash | 579 | 539 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 4,53 milj. € | 4,32 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 490 tūkst. € | 1,05 milj. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2023 | 2017 |
| Galvenā mītne | 🇱🇻 Latvija | 🇭🇷 Horvātija |
| Regulēta | Jā | Nē |
| Atpirkšanas garantija | Jā | Jā |
| Otrreizējais tirgus | Nē | Jā |
| Auto-Invest | Jā | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Nectaro
15,3%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 16,1%
102 investori
Peerberry
9,2%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 9,1%
92 investori
22,2%
9,7%
2024
17,0%
9,2%
2025
14,7%
8,9%
2026
Nectaro bija priekšā 3 no 3 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 14,4% – 18,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 16,1%
Vidējie 50 % investoru: 8,1% – 10,1%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 9,1%
Peerberry investori ir tuvāk viens otram: 2,0% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 4,2%.
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+1 737 764 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+264 sekotie investori gada laikā
+1 509 667 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+167 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
271 investori seko abām platformām.
47% Nectaro investoru seko arī Peerberry.
50% Peerberry investoru seko arī Nectaro.
Ko rāda dati
Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Nectaro pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 16,1% pret 9,1% platformā Peerberry.
Nectaro ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 579 investori, salīdzinot ar 539 platformā Peerberry.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Nectaro vai Peerberry?
Starp P2P Dash investoriem Nectaro pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 16,1% pret 9,1% (uz 2026. gada 4. novembris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 14,4% – 18,6% platformā Nectaro un 8,1% – 10,1% platformā Peerberry.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Nectaro vai Peerberry?
Pēdējos 12 mēnešos Nectaro uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,3% pret 9,2%. Visā periodā tie ir 16,1% platformā Nectaro un 9,1% platformā Peerberry (dati uz 2026. gada 4. novembris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Nectaro vai Peerberry?
Uz 2026. gada 4. novembris 61% norādīto stratēģiju platformā Nectaro ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 63% platformā Peerberry.
Vai investori izmanto Nectaro un Peerberry vienlaikus?
271 investori P2P Dash seko abām platformām. 50% Peerberry investoru portfelī ir arī Nectaro.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Nectaro un Peerberry?
Bez maksas importē savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Tu iegūsi savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanīji kļūdu? Raksti uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Tavi skaitļi blakus
Bez maksas importē savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs tavu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.