Ielogoties Reģistrēties

Hive5 vs Monefit

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

5,5% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

5,6% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 718 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

15,9% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Hive5 logo Hive5 Monefit logo Monefit
Kopienas reitings 2026 13. vieta no 28 3. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 14,0% 8,5%
Mediānais cash drag 1,7% 0,0%
Investori P2P Dash 276 994
Kopējā portfeļu vērtība 1,28 milj. € 10,8 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 440 tūkst. € 644 tūkst. €

Platformu fakti

Dibināta 2022 2022
Galvenā mītne 🇭🇷 Horvātija 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Nē Jā
Atpirkšanas garantija Jā Nē
Otrreizējais tirgus Jā Nē
Auto-Invest Jā Jā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Hive5

14,2%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 14,0%

49 investori

Monefit

8,6%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 8,5%

144 investori

13,7%

9,7%

2023

13,7%

7,9%

2024

14,6%

8,4%

2025

13,6%

9,0%

2026

Hive5 Monefit

Hive5 bija priekšā 4 no 4 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Hive5 logo Hive5

Vidējie 50 % investoru: 12,9% – 14,5%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 14,0%

Monefit logo Monefit

Vidējie 50 % investoru: 7,7% – 9,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 8,5%

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Hive5 logo Hive5

51% · Balstīts uz 70 norādītajām stratēģijām

Monefit logo Monefit

67% · Balstīts uz 251 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Hive5 logo Hive5

+501 772 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+115 sekotie investori gada laikā

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+494 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

171 investori seko abām platformām.

62% Hive5 investoru seko arī Monefit.

17% Monefit investoru seko arī Hive5.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Hive5 pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 14,0% pret 8,5% platformā Monefit.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Monefit: 67% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 51% platformā Hive5.

Monefit ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 994 investori, salīdzinot ar 276 platformā Hive5.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Hive5 vai Monefit?

Starp P2P Dash investoriem Hive5 pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 14,0% pret 8,5% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 12,9% – 14,5% platformā Hive5 un 7,7% – 9,6% platformā Monefit.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Hive5 vai Monefit?

Pēdējos 12 mēnešos Hive5 uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 14,2% pret 8,6%. Visā periodā tie ir 14,0% platformā Hive5 un 8,5% platformā Monefit (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Hive5 vai Monefit?

Uz 2026. gada 13. oktobris 51% norādīto stratēģiju platformā Hive5 ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 67% platformā Monefit.

Vai investori izmanto Hive5 un Monefit vienlaikus?

171 investori P2P Dash seko abām platformām. 62% Hive5 investoru portfelī ir arī Monefit.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Hive5 un Monefit?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.