Ielogoties Reģistrēties

Devon vs Hive5

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

7,9% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

3,7% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 65 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

19,7% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Devon logo Devon Hive5 logo Hive5
Kopienas reitings 2026 20. vieta no 28 13. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 21,9% 14,0%
Mediānais cash drag 0,4% 1,7%
Investori P2P Dash 341 276
Kopējā portfeļu vērtība 2,34 milj. € 1,28 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 273 tūkst. € 440 tūkst. €

Platformu fakti

Dibināta 2025 2022
Galvenā mītne 🇪🇪 Igaunija 🇭🇷 Horvātija
Regulēta Nē Nē
Atpirkšanas garantija Nē Jā
Otrreizējais tirgus Nē Jā
Auto-Invest Nē Jā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Devon

17,9%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 21,9%

75 investori

Hive5

14,2%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 14,0%

49 investori

24,9%

14,6%

2025

17,5%

13,6%

2026

Devon Hive5

Devon bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Devon logo Devon

Vidējie 50 % investoru: 20,5% – 24,2%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 21,9%

Hive5 logo Hive5

Vidējie 50 % investoru: 12,9% – 14,5%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 14,0%

Hive5 investori ir tuvāk viens otram: 1,6% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 3,8%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Devon logo Devon

32% · Balstīts uz 101 norādītajām stratēģijām

Hive5 logo Hive5

51% · Balstīts uz 70 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Devon logo Devon

+881 743 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+125 sekotie investori gada laikā

Hive5 logo Hive5

+501 772 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+115 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

93 investori seko abām platformām.

27% Devon investoru seko arī Hive5.

34% Hive5 investoru seko arī Devon.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Devon pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 21,9% pret 14,0% platformā Hive5.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Hive5: 51% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 32% platformā Devon.

Devon ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 341 investori, salīdzinot ar 276 platformā Hive5.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Devon vai Hive5?

Starp P2P Dash investoriem Devon pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 21,9% pret 14,0% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 20,5% – 24,2% platformā Devon un 12,9% – 14,5% platformā Hive5.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Devon vai Hive5?

Pēdējos 12 mēnešos Devon uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 17,9% pret 14,2%. Visā periodā tie ir 21,9% platformā Devon un 14,0% platformā Hive5 (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Devon vai Hive5?

Uz 2026. gada 13. oktobris 32% norādīto stratēģiju platformā Devon ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 51% platformā Hive5.

Vai investori izmanto Devon un Hive5 vienlaikus?

93 investori P2P Dash seko abām platformām. 34% Hive5 investoru portfelī ir arī Devon.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Devon un Hive5?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.