Hive5 vs Indemo
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 13. oktobris
| | | |
|---|---|---|
| Kopienas reitings 2026 | 13. vieta no 28 | 16. vieta no 28 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 14,0% | 5,6% |
| Mediānais cash drag | 1,7% | 1,0% |
| Investori P2P Dash | 276 | 534 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 1,28 milj. € | 2,8 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 440 tūkst. € | 37,2 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2022 | 2022 |
| Galvenā mītne | 🇭🇷 Horvātija | 🇱🇻 Latvija |
| Regulēta | Nē | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Jā | Nē |
| Otrreizējais tirgus | Jā | Nē |
| Auto-Invest | Jā | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Hive5
14,2%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 14,0%
49 investori
Indemo
4,0%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 5,6%
20 investori
13,7%
5,9%
2024
14,6%
6,3%
2025
13,6%
3,1%
2026
Hive5 bija priekšā 3 no 3 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 12,9% – 14,5%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 14,0%
Vidējie 50 % investoru: 3,6% – 10,3%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 5,6%
Hive5 investori ir tuvāk viens otram: 1,6% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,7%.
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+501 772 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+115 sekotie investori gada laikā
+1 344 905 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+204 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
136 investori seko abām platformām.
49% Hive5 investoru seko arī Indemo.
25% Indemo investoru seko arī Hive5.
Ko rāda dati
Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Hive5 pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 14,0% pret 5,6% platformā Indemo.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Hive5: 51% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 44% platformā Indemo.
Indemo ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 534 investori, salīdzinot ar 276 platformā Hive5.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Hive5 vai Indemo?
Starp P2P Dash investoriem Hive5 pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 14,0% pret 5,6% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 12,9% – 14,5% platformā Hive5 un 3,6% – 10,3% platformā Indemo.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Hive5 vai Indemo?
Pēdējos 12 mēnešos Hive5 uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 14,2% pret 4,0%. Visā periodā tie ir 14,0% platformā Hive5 un 5,6% platformā Indemo (dati uz 2026. gada 13. oktobris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Hive5 vai Indemo?
Uz 2026. gada 13. oktobris 51% norādīto stratēģiju platformā Hive5 ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 44% platformā Indemo.
Vai investori izmanto Hive5 un Indemo vienlaikus?
136 investori P2P Dash seko abām platformām. 49% Hive5 investoru portfelī ir arī Indemo.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Hive5 un Indemo?
Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Vairāk salīdzinājumu
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Jūsu paša skaitļi blakus
Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.