Logi sisse Registreeru

Maclear vs Monefit

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

14,9% edu

Paremad viimased 12 kuud

14,4% edu

Rohkem jälgitud investoreid

539 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

37,2% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Maclear logo Maclear Monefit logo Monefit
Kogukonna edetabel 2026 24. koht 28-st 3. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 23,5% 8,5%
Mediaan cash drag 3,7% 0,0%
Investorid P2P Dashis 455 994
Portfellide koguväärtus 4,37 mln € 10,8 mln €
Kokku teenitud intressid 619 tuh € 644 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2023 2022
Peakorter 🇨🇭 Šveits 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Ei
Järelturg Jah Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Maclear

23,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,5%

88 investorit

Monefit

8,6%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 8,5%

144 investorit

20,7%

7,9%

2024

20,6%

8,4%

2025

22,3%

9,0%

2026

Maclear Monefit

Maclear oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Maclear logo Maclear

Keskmised 50% investoritest: 17,9% – 28,8%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,5%

Monefit logo Monefit

Keskmised 50% investoritest: 7,7% – 9,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 8,5%

Monefit investorid on üksteisele lähemal: 1,8% 25. ja 75. protsentiili vahel, 10,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Maclear logo Maclear

30% · Põhineb 116 märgitud strateegial

Monefit logo Monefit

67% · Põhineb 251 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+156 jälgitud investorit aasta jooksul

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+494 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

260 investorit jälgib mõlemat platvormi.

57% Maclear investoritest jälgib ka platvormi Monefit.

26% Monefit investoritest jälgib ka platvormi Maclear.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,5% versus 8,5% platvormil Monefit.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Monefit: 67% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Monefit on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 994 investorit, võrreldes 455 investoriga platvormil Maclear.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Maclear või Monefit?

P2P Dashi investorite seas näitab Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,5% versus 8,5% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 17,9% – 28,8% platvormil Maclear ja 7,7% – 9,6% platvormil Monefit.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Maclear või Monefit?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Maclear kõrgemat mediaan-netotootlust: 23,0% vs 8,6%. Kogu perioodi peale on need 23,5% platvormil Maclear ja 8,5% platvormil Monefit (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Maclear või Monefit?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 30% märgitud strateegiatest platvormil Maclear „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 67% platvormil Monefit.

Kas investorid kasutavad Maclear ja Monefit korraga?

260 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 57% Maclear investoritest hoiab portfellis ka platvormi Monefit.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Maclear ja Monefit?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.