Logi sisse Registreeru

LenderMarket vs Maclear

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

6,2% edu

Paremad viimased 12 kuud

6,8% edu

Rohkem jälgitud investoreid

25 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

20,6% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

LenderMarket logo LenderMarket Maclear logo Maclear
Kogukonna edetabel 2026 17. koht 28-st 24. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 17,3% 23,5%
Mediaan cash drag 2,4% 3,7%
Investorid P2P Dashis 430 455
Portfellide koguväärtus 2,99 mln € 4,37 mln €
Kokku teenitud intressid 945 tuh € 619 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2019 2023
Peakorter 🇮🇪 Iirimaa 🇨🇭 Šveits
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Jah Ei
Järelturg Ei Jah
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

LenderMarket

16,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 17,3%

89 investorit

Maclear

23,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,5%

88 investorit

15,0%

20,7%

2024

19,5%

20,6%

2025

15,5%

22,3%

2026

LenderMarket Maclear

Maclear oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

LenderMarket logo LenderMarket

Keskmised 50% investoritest: 14,5% – 19,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 17,3%

Maclear logo Maclear

Keskmised 50% investoritest: 17,9% – 28,8%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,5%

LenderMarket investorid on üksteisele lähemal: 5,4% 25. ja 75. protsentiili vahel, 10,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

LenderMarket logo LenderMarket

51% · Põhineb 138 märgitud strateegial

Maclear logo Maclear

30% · Põhineb 116 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

LenderMarket logo LenderMarket

+514 922 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+153 jälgitud investorit aasta jooksul

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+156 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

172 investorit jälgib mõlemat platvormi.

40% LenderMarket investoritest jälgib ka platvormi Maclear.

38% Maclear investoritest jälgib ka platvormi LenderMarket.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,5% versus 17,3% platvormil LenderMarket.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi LenderMarket: 51% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Maclear on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 455 investorit, võrreldes 430 investoriga platvormil LenderMarket.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: LenderMarket või Maclear?

P2P Dashi investorite seas näitab Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,5% versus 17,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 14,5% – 19,9% platvormil LenderMarket ja 17,9% – 28,8% platvormil Maclear.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, LenderMarket või Maclear?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Maclear kõrgemat mediaan-netotootlust: 23,0% vs 16,2%. Kogu perioodi peale on need 17,3% platvormil LenderMarket ja 23,5% platvormil Maclear (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, LenderMarket või Maclear?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 51% märgitud strateegiatest platvormil LenderMarket „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Kas investorid kasutavad LenderMarket ja Maclear korraga?

172 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 40% LenderMarket investoritest hoiab portfellis ka platvormi Maclear.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel LenderMarket ja Maclear?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.