Logi sisse Registreeru

Go & Grow vs Maclear

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

17,2% edu

Paremad viimased 12 kuud

17% edu

Rohkem jälgitud investoreid

576 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

40,3% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Go & Grow logo Go & Grow Maclear logo Maclear
Kogukonna edetabel 2026 2. koht 28-st 24. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 6,3% 23,5%
Mediaan cash drag 0,0% 3,7%
Investorid P2P Dashis 1031 455
Portfellide koguväärtus 10,2 mln € 4,37 mln €
Kokku teenitud intressid 1,28 mln € 619 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2018 2023
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇨🇭 Šveits
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Ei
Järelturg Ei Jah
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Go & Grow

6,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 6,3%

210 investorit

Maclear

23,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,5%

88 investorit

6,8%

20,7%

2024

6,2%

20,6%

2025

6,0%

22,3%

2026

Go & Grow Maclear

Maclear oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Go & Grow logo Go & Grow

Keskmised 50% investoritest: 6,0% – 6,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 6,3%

Maclear logo Maclear

Keskmised 50% investoritest: 17,9% – 28,8%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,5%

Go & Grow investorid on üksteisele lähemal: 0,6% 25. ja 75. protsentiili vahel, 10,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Põhineb 288 märgitud strateegial

Maclear logo Maclear

30% · Põhineb 116 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+323 jälgitud investorit aasta jooksul

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+156 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

192 investorit jälgib mõlemat platvormi.

19% Go & Grow investoritest jälgib ka platvormi Maclear.

42% Maclear investoritest jälgib ka platvormi Go & Grow.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,5% versus 6,3% platvormil Go & Grow.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Go & Grow: 70% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Go & Grow on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1031 investorit, võrreldes 455 investoriga platvormil Maclear.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Go & Grow või Maclear?

P2P Dashi investorite seas näitab Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,5% versus 6,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 6,0% – 6,6% platvormil Go & Grow ja 17,9% – 28,8% platvormil Maclear.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Go & Grow või Maclear?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Maclear kõrgemat mediaan-netotootlust: 23,0% vs 6,0%. Kogu perioodi peale on need 6,3% platvormil Go & Grow ja 23,5% platvormil Maclear (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Go & Grow või Maclear?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 70% märgitud strateegiatest platvormil Go & Grow „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Kas investorid kasutavad Go & Grow ja Maclear korraga?

192 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 42% Maclear investoritest hoiab portfellis ka platvormi Go & Grow.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Go & Grow ja Maclear?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.