Logi sisse Registreeru

Asterra Estate vs Maclear

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

Liiga tasavägine

23,3% · 23,5%

Paremad viimased 12 kuud

5% edu

Rohkem jälgitud investoreid

162 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

7,1% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Asterra Estate logo Asterra Estate Maclear logo Maclear
Kogukonna edetabel 2026 23. koht 28-st 24. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 23,3% 23,5%
Mediaan cash drag 0,5% 3,7%
Investorid P2P Dashis 293 455
Portfellide koguväärtus 2,02 mln € 4,37 mln €
Kokku teenitud intressid 221 tuh € 619 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2025 2023
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇨🇭 Šveits
Reguleeritud Ei Jah
Tagasiostgarantii Ei Ei
Järelturg Ei Jah
Auto-Invest Ei Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Asterra Estate

18,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,3%

60 investorit

Maclear

23,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,5%

88 investorit

30,9%

20,6%

2025

19,0%

22,3%

2026

Asterra Estate Maclear

2 ühisest aastast oli kumbki platvorm ees 1 aastal.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Keskmised 50% investoritest: 22,0% – 28,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,3%

Maclear logo Maclear

Keskmised 50% investoritest: 17,9% – 28,8%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,5%

Asterra Estate investorid on üksteisele lähemal: 6,1% 25. ja 75. protsentiili vahel, 10,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23% · Põhineb 91 märgitud strateegial

Maclear logo Maclear

30% · Põhineb 116 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+114 jälgitud investorit aasta jooksul

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+156 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

101 investorit jälgib mõlemat platvormi.

34% Asterra Estate investoritest jälgib ka platvormi Maclear.

22% Maclear investoritest jälgib ka platvormi Asterra Estate.

Mida andmed ütlevad

Mõlemad platvormid pakuvad praegu sarnast netotootluse mediaani: 23,3% platvormil Asterra Estate versus 23,5% platvormil Maclear.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Maclear: 30% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 23% platvormil Asterra Estate.

Maclear on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 455 investorit, võrreldes 293 investoriga platvormil Asterra Estate.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Asterra Estate või Maclear?

P2P Dashi investorite seas näitab Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,5% versus 23,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 22,0% – 28,1% platvormil Asterra Estate ja 17,9% – 28,8% platvormil Maclear.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Asterra Estate või Maclear?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Maclear kõrgemat mediaan-netotootlust: 23,0% vs 18,0%. Kogu perioodi peale on need 23,3% platvormil Asterra Estate ja 23,5% platvormil Maclear (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Asterra Estate või Maclear?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 23% märgitud strateegiatest platvormil Asterra Estate „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Kas investorid kasutavad Asterra Estate ja Maclear korraga?

101 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 34% Asterra Estate investoritest hoiab portfellis ka platvormi Maclear.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Asterra Estate ja Maclear?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.