Logi sisse Registreeru

Maclear vs Mintos

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

13% edu

Paremad viimased 12 kuud

13,7% edu

Rohkem jälgitud investoreid

648 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

22,4% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Maclear logo Maclear Mintos logo Mintos
Kogukonna edetabel 2026 24. koht 28-st 15. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 23,5% 10,4%
Mediaan cash drag 3,7% 3,1%
Investorid P2P Dashis 455 1103
Portfellide koguväärtus 4,37 mln € 10,1 mln €
Kokku teenitud intressid 619 tuh € 3,48 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2023 2015
Peakorter 🇨🇭 Šveits 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Jah Jah
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Maclear

23,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,5%

88 investorit

Mintos

9,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 10,4%

267 investorit

20,7%

10,2%

2024

20,6%

11,2%

2025

22,3%

8,6%

2026

Maclear Mintos

Maclear oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Maclear logo Maclear

Keskmised 50% investoritest: 17,9% – 28,8%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,5%

Mintos logo Mintos

Keskmised 50% investoritest: 8,6% – 12,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 10,4%

Mintos investorid on üksteisele lähemal: 3,5% 25. ja 75. protsentiili vahel, 10,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Maclear logo Maclear

30% · Põhineb 116 märgitud strateegial

Mintos logo Mintos

53% · Põhineb 289 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+156 jälgitud investorit aasta jooksul

Mintos logo Mintos

+241 646 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+283 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

257 investorit jälgib mõlemat platvormi.

56% Maclear investoritest jälgib ka platvormi Mintos.

23% Mintos investoritest jälgib ka platvormi Maclear.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,5% versus 10,4% platvormil Mintos.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Mintos: 53% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 30% platvormil Maclear.

Mintos on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1103 investorit, võrreldes 455 investoriga platvormil Maclear.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Maclear või Mintos?

P2P Dashi investorite seas näitab Maclear praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,5% versus 10,4% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 17,9% – 28,8% platvormil Maclear ja 8,6% – 12,1% platvormil Mintos.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Maclear või Mintos?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Maclear kõrgemat mediaan-netotootlust: 23,0% vs 9,2%. Kogu perioodi peale on need 23,5% platvormil Maclear ja 10,4% platvormil Mintos (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Maclear või Mintos?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 30% märgitud strateegiatest platvormil Maclear „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Mintos.

Kas investorid kasutavad Maclear ja Mintos korraga?

257 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 56% Maclear investoritest hoiab portfellis ka platvormi Mintos.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Maclear ja Mintos?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.