Ielogoties Reģistrēties

Maclear vs Monefit

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

14,9% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

14,4% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 539 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

37,2% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Maclear logo Maclear Monefit logo Monefit
Kopienas reitings 2026 24. vieta no 28 3. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 23,5% 8,5%
Mediānais cash drag 3,7% 0,0%
Investori P2P Dash 455 994
Kopējā portfeļu vērtība 4,37 milj. € 10,8 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 619 tūkst. € 644 tūkst. €

Platformu fakti

Dibināta 2023 2022
Galvenā mītne 🇨🇭 Šveice 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Jā Jā
Atpirkšanas garantija Nē Nē
Otrreizējais tirgus Jā Nē
Auto-Invest Jā Jā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Maclear

23,0%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 23,5%

88 investori

Monefit

8,6%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 8,5%

144 investori

20,7%

7,9%

2024

20,6%

8,4%

2025

22,3%

9,0%

2026

Maclear Monefit

Maclear bija priekšā 3 no 3 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Maclear logo Maclear

Vidējie 50 % investoru: 17,9% – 28,8%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 23,5%

Monefit logo Monefit

Vidējie 50 % investoru: 7,7% – 9,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 8,5%

Monefit investori ir tuvāk viens otram: 1,8% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 10,9%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Maclear logo Maclear

30% · Balstīts uz 116 norādītajām stratēģijām

Monefit logo Monefit

67% · Balstīts uz 251 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+156 sekotie investori gada laikā

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+494 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

260 investori seko abām platformām.

57% Maclear investoru seko arī Monefit.

26% Monefit investoru seko arī Maclear.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Maclear pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 23,5% pret 8,5% platformā Monefit.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Monefit: 67% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 30% platformā Maclear.

Monefit ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 994 investori, salīdzinot ar 455 platformā Maclear.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Maclear vai Monefit?

Starp P2P Dash investoriem Maclear pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 23,5% pret 8,5% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 17,9% – 28,8% platformā Maclear un 7,7% – 9,6% platformā Monefit.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Maclear vai Monefit?

Pēdējos 12 mēnešos Maclear uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 23,0% pret 8,6%. Visā periodā tie ir 23,5% platformā Maclear un 8,5% platformā Monefit (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Maclear vai Monefit?

Uz 2026. gada 13. oktobris 30% norādīto stratēģiju platformā Maclear ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 67% platformā Monefit.

Vai investori izmanto Maclear un Monefit vienlaikus?

260 investori P2P Dash seko abām platformām. 57% Maclear investoru portfelī ir arī Monefit.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Maclear un Monefit?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.