Logi sisseRegistreeru
Importija viimati uuendatud: 1. oktoober 2026

Maclear

Maclear on Šveitsi ettevõtete laenuplatvorm, mida haldab Maclear AG Wallisellenis Zürichi lähedal. Ettevõte on Šveitsi äriregistris 2015. aasta jaanuarist, kuid tollal teise nime ja teise tegevusalaga: nime ja tegevusala muutis see veebituru pidamiseks 2020. aasta augustis ning esimesed projektid rahastati 2023. aastal. Maclear AG kuulub PolyRegi, FINMA tunnustatud iseregulatsiooniorganisatsiooni, mille järelevalve katab rahapesu tõkestamise kohustusi. 11. mail 2026 hoiatas Hispaania väärtpaberiturujärelevalve CNMV avalikult, et Maclear AG-l ei ole luba osutada ühisrahastusteenuseid ei Hispaania õiguse ega ELi ühisrahastusmääruse alusel. Investorid laenavad alates 50 eurost projekti kohta väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, enamik neist Bulgaarias ja Tšehhis, ülejäänud mujal Euroopas ja Keenias. Laenud on tagatud ettevõtte varaga ja Maclear tegutseb investorite tagatisagendina. Tagasiostukohustust ei ole: reservfond, mida täiendatakse 2 protsendiga igast rahastatud projektist, võib maksehilinemise üle sildada, kuid tingimuste järgi ei ole see kindlustus ega taga täielikku tasumist. Nõudeid saab järelturul teistele investoritele müüa, mille eest Maclear võib võtta tasu. Maclear AG mõlemad nõukogu liikmed on ühtlasi 8lendsi kaks asutajat; see on krüptolaenuplatvorm, mille jaoks Maclear kontrollib laenusaajaid ja jälgib tagatisi.

🇨🇭Šveits·Asutatud 2023·Reguleeritud
Varaklassid:Ärilaenud (VKE)
Litsentsid:SRO-Mitgliedschaft (PolyReg, FINMA-anerkannt)
Auto-InvestTagasiostgarantiiJärelturg

Toeta meid, kasutades meie partnerlinki: sina saad tavaliselt boonuse ja meie komisjonitasu. Aitäh!

Maclear

Maclear päris numbrites

Anonümiseeritud statistika kõigist P2P Dashis jälgitavatest Maclear portfellidest: päris investorite andmed, mitte platvormi turundusnumbrid.

Vaata kõigi platvormide statistikat →

Mediaan-puhastootlus (XIRR)

23,6%

Põhineb 287 investori portfellil

Keskmised 50% investoritest

18,1%29,6%

Investorite meeleolu

Põhineb 121 märgitud strateegial

Suurendada19%Reinvesteerida13%Hoida17%Vähendada17%Väljuda35%

Portfellide koguväärtus

4 480 542 €

Investorid P2P Dashis

469

Kokku teenitud intressid

649 438 €

Mediaan cash drag

3,8%

Investeerimata raha osakaal

Olulised märkused

  • Tagasimakse eksporditakse investeeringuna, kuid heuristika tuvastab tagasimaksed boonusena

Maclear tootlus ajas

Maclear investorite mediaantootlus P2P Dashis kalendriaastate lõikes. Aastad, kus investoreid on avaldamiseks liiga vähe, jäetakse välja.

Viimased 12 kuud

22,6%

78 investorit

20,8%

2024

20,4%

2025

22,3%

2026

Tootlus ilma cashback'itaCashback'i lisatud osa

Vaata tootlust platvormi ja aasta kaupa →

Kas raha liigub platvormile Maclear?

Maclear investorite igakuised sissemaksed miinus väljamaksed P2P Dashis. Positiivne tähendab, et kogukond paigutab raha sisse, negatiivne, et võtab välja.

Netovoog, viimased 12 kuud

+1 214 047 €

469 investorit jälgib platvormi

Sissevool

Q3 2026 on Maclear netokapitalivoo järgi 15. kohal 51 platvormist. Vaata kõiki Q3 2026 kapitalivoogusid →

Vaata kiiremini kasvavaid platvorme →

Kuidas meeleolu platvormi Maclear suhtes muutub?

Strateegiad, mida Maclear investorid P2P Dashis märgivad, nädalast nädalasse. Igaüks valib iga platvormi jaoks ühe: suurendada, reinvesteerida, hoida, vähendada või väljuda.

Kogukonna skoor

Iga nädal, skaalal 0 kuni 100. Üle 50 kaaluvad plaanid raha juurde panna üles plaanid seda välja võtta, alla 50 on vastupidi. Tulbad allpool näitavad, kui paljud sel nädalal strateegiat muutsid ja mis suunas.

Kogukonna skoor

41

seisuga 1. nov 2026

Viimased 7 päeva

−1

Ettevaatlikumad
1
Enesekindlamad
3

26. okt kuni 1. nov 2026

EnesekindlamadEttevaatlikumad50 = neutraalne
Nädalad kuni 1. nov 2026

Strateegiad ajas

Iga strateegia osa kõigist märgitud strateegiatest, nädalast nädalasse.

SuurendadaReinvesteeridaHoidaVähendadaVäljuda
Näita kõiki nädalaid tabelina
NädalKogukonna skoorHääledEnesekindlamadEttevaatlikumadUued hääledTühistatudSuurendadaReinvesteeridaHoidaVähendadaVäljuda
26. okt kuni 1. nov 202641121314019%13%17%17%35%
19. okt kuni 25. okt 202642117002021%12%16%18%33%
12. okt kuni 18. okt 202641115101020%11%17%18%34%
5. okt kuni 11. okt 202641114235019%11%18%18%34%
28. sept kuni 4. okt 202640109141018%11%17%19%34%
21. sept kuni 27. sept 202642108232020%11%18%18%33%
14. sept kuni 20. sept 202642106004020%11%19%16%34%
7. sept kuni 13. sept 202642102004021%12%18%16%34%
31. aug kuni 6. sept 20264398025121%12%17%15%34%
24. aug kuni 30. aug 20264594010023%14%16%13%34%
17. aug kuni 23. aug 20264694134024%14%16%12%34%
10. aug kuni 16. aug 20264890014126%14%18%11%31%
3. aug kuni 9. aug 20264887123025%14%20%10%31%
27. juuli kuni 2. aug 20264884002026%13%18%11%32%

Maclear investorid jälgivad ka

Osa Maclear investoritest P2P Dashis, kes jälgivad ka neid platvorme: anonümiseeritud kogukonna andmed, kuvatakse ainult vähemalt 10 ühise investori korral.

Alternatiivid platvormile Maclear

Sama varaklassi platvormid kogukonna edetabelist päris portfelliandmetega. Valitud numbrite, mitte komisjonitasude järgi.

Triple Dragon Funding logoTriple Dragon Funding

296 investorit

Tagasiostgarantii
Debitum logoDebitum

15,2% mediaantootlus (XIRR) · 948 investorit

ReguleeritudTagasiostgarantii
Nectaro logoNectaro

16,1% mediaantootlus (XIRR) · 577 investorit

ReguleeritudTagasiostgarantii

Täielik edetabel:Ärilaenud (VKE) →

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Edetabel

Parimad P2P-platvormid 2026

Iga edetabel sellel lehel koondatakse 2093 investori päris anonüümitud portfelliandmetest ja arvutatakse igal öösel uuesti. Ei mingit toimetuse arvamust ega tasulisi kohti: järjestuse määravad ainult andmed.

Korduma kippuvad küsimused platvormi Maclear kohta

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Mis on Maclear?

Maclear on ühisrahastuse (P2P) laenuplatvorm, asutatud 2023. aastal (peakontor: Šveits). P2P Dashis impordivad investorid oma Maclear kontoväljavõtted, et jälgida seal teenitud tegelikku netotootlust.

Millist tootlust investorid platvormil Maclear tegelikult teenivad?

P2P Dashis jälgitava 287 Maclear portfelli netotootluse mediaan (XIRR) on 23,6%. Keskmised 50 % investoritest teenivad 18,1% kuni 29,6% (seisuga 1. november 2026).

Kui palju investoreid jälgib platvormi Maclear P2P Dashis?

469 investorit jälgivad oma Maclear portfelle P2P Dashis, koguväärtusega 4 480 542 € ja kokku teenitud intressidega 649 438 €.

Kuidas Maclear P2P-platvormide seas paikneb?

Maclear on P2P Dashi kogukonna edetabelis 2026 kohal 26 / 29. Edetabel põhineb sellel, mida investorid ütlevad, et kavatsevad oma rahaga igal platvormil järgmisena teha.

Kas investorid praegu lisavad või võtavad platvormilt Maclear raha välja?

121 märgitud strateegiast platvormi Maclear kohta plaanib 32% raha juurde lisada või reinvesteerida, 17% kavatseb positsiooni hoida ja 51% plaanib vähendada või väljuda (seisuga 1. november 2026).

Kas Maclear on reguleeritud?

Jah, Maclear on reguleeritud platvorm, mille üle teeb järelevalvet PolyReg SRO.

Kas Maclear pakub tagasiostugarantiid?

Ei, Maclear ei paku tagasiostugarantiid, seega jääb iga investeeringu krediidirisk investori kanda.

Kuidas analüüsida oma Maclear portfelli?

Ekspordi oma tehinguajalugu platvormilt Maclear (excel) ja impordi see tasuta P2P Dashi. Saad oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i, tuluprognoosid ja palju muud, kõigi oma P2P-platvormide kohta ühes töölauas.

Millised on platvormi Maclear alternatiivid?

Kogukonna edetabeli põhjal on platvormi Maclear lähimad alternatiivid samas varaklassis Triple Dragon Funding, Debitum, Nectaro. Iga platvormi lehel on näha P2P Dashi kogukonna tõelised mediaantootlused ja investorite arv.