Income vs Nectaro
Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.
Kogukonna andmed võrdluses
Seisuga 4. november 2026
| Kogukonna edetabel 2026 | 11. koht 29-st | 4. koht 29-st |
| Mediaan-puhastootlus (XIRR) | 12,0% | 16,1% |
| Mediaan cash drag | 2,8% | 1,3% |
| Investorid P2P Dashis | 394 | 579 |
| Portfellide koguväärtus | 2,06 mln € | 4,53 mln € |
| Kokku teenitud intressid | 439 tuh € | 490 tuh € |
Platvormide faktid
| Asutatud | 2020 | 2023 |
| Peakorter | 🇪🇪 Eesti | 🇱🇻 Läti |
| Reguleeritud | Ei | Jah |
| Tagasiostgarantii | Jah | Jah |
| Järelturg | Ei | Ei |
| Auto-Invest | Jah | Jah |
Tootlus aasta-aastalt
Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.
Income
11,5%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%
114 investorit
Nectaro
15,3%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 16,1%
102 investorit
13,1%
22,2%
2024
11,9%
17,0%
2025
11,5%
14,7%
2026
Nectaro oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.
Kui kaugel investorid üksteisest on
Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.
Keskmised 50% investoritest: 10,6% – 13,2%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%
Keskmised 50% investoritest: 14,4% – 18,6%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 16,1%
Income investorid on üksteisele lähemal: 2,6% 25. ja 75. protsentiili vahel, 4,2% asemel.
Kuhu raha liigub
Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.
+1 737 764 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+264 jälgitud investorit aasta jooksul
Investorid, kes jälgivad mõlemat
230 investorit jälgib mõlemat platvormi.
58% Income investoritest jälgib ka platvormi Nectaro.
40% Nectaro investoritest jälgib ka platvormi Income.
Mida andmed ütlevad
Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 16,1% versus 12,0% platvormil Income.
Nectaro on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 579 investorit, võrreldes 394 investoriga platvormil Income.
Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.
Korduma kippuvad küsimused
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Income või Nectaro?
P2P Dashi investorite seas näitab Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 16,1% versus 12,0% (seisuga 4. november 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 10,6% – 13,2% platvormil Income ja 14,4% – 18,6% platvormil Nectaro.
Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Income või Nectaro?
Viimase 12 kuu jooksul näitab Nectaro kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,3% vs 11,5%. Kogu perioodi peale on need 12,0% platvormil Income ja 16,1% platvormil Nectaro (seisuga 4. november 2026).
Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Income või Nectaro?
Seisuga 4. november 2026 on 63% märgitud strateegiatest platvormil Income „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 61% platvormil Nectaro.
Kas investorid kasutavad Income ja Nectaro korraga?
230 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 58% Income investoritest hoiab portfellis ka platvormi Nectaro.
Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Income ja Nectaro?
Impordi oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saad oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Sinu enda numbrid kõrvuti
Impordi oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab sinu tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.