Inloggen Registreren

Monefit vs Nectaro

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

7,8% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

6,9% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

434 meer

Meer beleggers die bijstorten

3,7% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Monefit logo Monefit Nectaro logo Nectaro
Communityranglijst 2026 Plaats 3 van 28 Plaats 4 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 8,5% 16,4%
Mediane cash drag 0,0% 1,3%
Beleggers op P2P Dash 994 560
Totale portefeuillewaarde € 10,8 mln. € 4,41 mln.
Totaal verdiende rente € 644K € 458K

Platformfeiten

Opgericht 2022 2023
Hoofdkantoor 🇪🇪 Estland 🇱🇻 Letland
Gereguleerd Ja Ja
Terugkoopgarantie Nee Ja
Secundaire markt Nee Nee
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Monefit

8,6%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 8,5%

144 beleggers

Nectaro

15,4%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 16,4%

100 beleggers

7,9%

23,0%

2024

8,4%

17,0%

2025

9,0%

14,9%

2026

Monefit Nectaro

Nectaro stond voor in 3 van de 3 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Monefit logo Monefit

Middelste 50% van de beleggers: 7,7% – 9,6%

Mediaan nettorendement (XIRR): 8,5%

Nectaro logo Nectaro

Middelste 50% van de beleggers: 14,7% – 19,0%

Mediaan nettorendement (XIRR): 16,4%

Beleggers bij Monefit liggen dichter bij elkaar: 1,8% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 4,3%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Monefit logo Monefit

67% · Gebaseerd op 251 opgegeven strategieën

Nectaro logo Nectaro

64% · Gebaseerd op 173 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Monefit logo Monefit

€ +5.449.758

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+494 gevolgde beleggers over het jaar

Nectaro logo Nectaro

€ +2.133.857

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+279 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

351 beleggers volgen beide platforms.

35% van de beleggers bij Monefit volgt ook Nectaro.

63% van de beleggers bij Nectaro volgt ook Monefit.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Nectaro momenteel het hoogste mediane nettorendement: 16,4% tegenover 8,5% bij Monefit.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Monefit: 67% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 64% bij Nectaro.

Monefit is het grotere platform op P2P Dash, met 994 beleggers die het volgen tegenover 560 bij Nectaro.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Monefit of Nectaro?

Onder P2P Dash-beleggers toont Nectaro momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 16,4% tegenover 8,5% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 7,7% – 9,6% bij Monefit en 14,7% – 19,0% bij Nectaro.

Wie doet het de laatste tijd beter, Monefit of Nectaro?

Over de laatste 12 maanden laat Nectaro het hogere mediane nettorendement zien: 15,4% tegenover 8,6%. Over de hele periode is dat 8,5% bij Monefit en 16,4% bij Nectaro (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Monefit of Nectaro?

Per 13 oktober 2026 is 67% van de opgegeven strategieën bij Monefit “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 64% bij Nectaro.

Gebruiken beleggers Monefit en Nectaro tegelijk?

351 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 63% van de beleggers bij Nectaro heeft ook Monefit in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Monefit en Nectaro?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.