Inloggen Registreren

Inrento vs Mintos

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

1,5% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

0,5% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

955 meer

Meer beleggers die bijstorten

17,8% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Inrento logo Inrento Mintos logo Mintos
Communityranglijst 2026 Plaats 1 van 28 Plaats 15 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 8,9% 10,4%
Mediane cash drag 8,6% 3,1%
Beleggers op P2P Dash 148 1.103
Totale portefeuillewaarde € 746K € 10,1 mln.
Totaal verdiende rente € 85,3K € 3,48 mln.

Platformfeiten

Opgericht 2020 2015
Hoofdkantoor 🇱🇹 Litouwen 🇱🇻 Letland
Gereguleerd Ja Ja
Terugkoopgarantie Nee Ja
Secundaire markt Ja Ja
Auto-Invest Nee Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Inrento

9,7%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 8,9%

31 beleggers

Mintos

9,2%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 10,4%

267 beleggers

7,6%

6,9%

2022

7,3%

10,3%

2023

8,2%

10,2%

2024

10,1%

11,2%

2025

9,5%

8,6%

2026

Inrento Mintos

Mintos stond voor in 3 van de 5 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Mintos heeft de hogere mediaan over de hele periode, maar over de laatste 12 maanden staat Inrento voor.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Inrento logo Inrento

Middelste 50% van de beleggers: 7,8% – 9,9%

Mediaan nettorendement (XIRR): 8,9%

Mintos logo Mintos

Middelste 50% van de beleggers: 8,6% – 12,1%

Mediaan nettorendement (XIRR): 10,4%

Beleggers bij Inrento liggen dichter bij elkaar: 2,2% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 3,5%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Inrento logo Inrento

70% · Gebaseerd op 54 opgegeven strategieën

Mintos logo Mintos

53% · Gebaseerd op 289 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Inrento logo Inrento

€ +341.817

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+73 gevolgde beleggers over het jaar

Mintos logo Mintos

€ +241.646

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+283 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

104 beleggers volgen beide platforms.

70% van de beleggers bij Inrento volgt ook Mintos.

9% van de beleggers bij Mintos volgt ook Inrento.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Mintos momenteel het hoogste mediane nettorendement: 10,4% tegenover 8,9% bij Inrento.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Inrento: 70% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 53% bij Mintos.

Mintos is het grotere platform op P2P Dash, met 1.103 beleggers die het volgen tegenover 148 bij Inrento.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Inrento of Mintos?

Onder P2P Dash-beleggers toont Mintos momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 10,4% tegenover 8,9% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 7,8% – 9,9% bij Inrento en 8,6% – 12,1% bij Mintos.

Wie doet het de laatste tijd beter, Inrento of Mintos?

Over de laatste 12 maanden laat Inrento het hogere mediane nettorendement zien: 9,7% tegenover 9,2%. Over de hele periode is dat 8,9% bij Inrento en 10,4% bij Mintos (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Inrento of Mintos?

Per 13 oktober 2026 is 70% van de opgegeven strategieën bij Inrento “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 53% bij Mintos.

Gebruiken beleggers Inrento en Mintos tegelijk?

104 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 70% van de beleggers bij Inrento heeft ook Mintos in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Inrento en Mintos?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.