Logi sisse Registreeru

Inrento vs Mintos

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

1,5% edu

Paremad viimased 12 kuud

0,5% edu

Rohkem jälgitud investoreid

955 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

17,8% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Inrento logo Inrento Mintos logo Mintos
Kogukonna edetabel 2026 1. koht 28-st 15. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 8,9% 10,4%
Mediaan cash drag 8,6% 3,1%
Investorid P2P Dashis 148 1103
Portfellide koguväärtus 746 tuh € 10,1 mln €
Kokku teenitud intressid 85,3 tuh € 3,48 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2020 2015
Peakorter 🇱🇹 Leedu 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Jah Jah
Auto-Invest Ei Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Inrento

9,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 8,9%

31 investorit

Mintos

9,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 10,4%

267 investorit

7,6%

6,9%

2022

7,3%

10,3%

2023

8,2%

10,2%

2024

10,1%

11,2%

2025

9,5%

8,6%

2026

Inrento Mintos

Mintos oli ees 3 aastal 5-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Mintos mediaan on kogu perioodi peale kõrgem, viimase 12 kuu jooksul on aga ees Inrento.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Inrento logo Inrento

Keskmised 50% investoritest: 7,8% – 9,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 8,9%

Mintos logo Mintos

Keskmised 50% investoritest: 8,6% – 12,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 10,4%

Inrento investorid on üksteisele lähemal: 2,2% 25. ja 75. protsentiili vahel, 3,5% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Inrento logo Inrento

70% · Põhineb 54 märgitud strateegial

Mintos logo Mintos

53% · Põhineb 289 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Inrento logo Inrento

+341 817 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+73 jälgitud investorit aasta jooksul

Mintos logo Mintos

+241 646 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+283 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

104 investorit jälgib mõlemat platvormi.

70% Inrento investoritest jälgib ka platvormi Mintos.

9% Mintos investoritest jälgib ka platvormi Inrento.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Mintos praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 10,4% versus 8,9% platvormil Inrento.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Inrento: 70% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Mintos.

Mintos on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1103 investorit, võrreldes 148 investoriga platvormil Inrento.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Inrento või Mintos?

P2P Dashi investorite seas näitab Mintos praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 10,4% versus 8,9% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 7,8% – 9,9% platvormil Inrento ja 8,6% – 12,1% platvormil Mintos.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Inrento või Mintos?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Inrento kõrgemat mediaan-netotootlust: 9,7% vs 9,2%. Kogu perioodi peale on need 8,9% platvormil Inrento ja 10,4% platvormil Mintos (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Inrento või Mintos?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 70% märgitud strateegiatest platvormil Inrento „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Mintos.

Kas investorid kasutavad Inrento ja Mintos korraga?

104 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 70% Inrento investoritest hoiab portfellis ka platvormi Mintos.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Inrento ja Mintos?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.