Inloggen Registreren

Indemo vs LenderMarket

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

11,7% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

12,2% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

104 meer

Meer beleggers die bijstorten

7,2% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Indemo logo Indemo LenderMarket logo LenderMarket
Communityranglijst 2026 Plaats 16 van 28 Plaats 17 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 5,6% 17,3%
Mediane cash drag 1,0% 2,4%
Beleggers op P2P Dash 534 430
Totale portefeuillewaarde € 2,8 mln. € 2,99 mln.
Totaal verdiende rente € 37,2K € 945K

Platformfeiten

Opgericht 2022 2019
Hoofdkantoor 🇱🇻 Letland 🇮🇪 Ierland
Gereguleerd Ja Ja
Terugkoopgarantie Nee Ja
Secundaire markt Nee Nee
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Indemo

4,0%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 5,6%

20 beleggers

LenderMarket

16,2%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 17,3%

89 beleggers

5,9%

15,0%

2024

6,3%

19,5%

2025

3,1%

15,5%

2026

Indemo LenderMarket

LenderMarket stond voor in 3 van de 3 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Indemo logo Indemo

Middelste 50% van de beleggers: 3,6% – 10,3%

Mediaan nettorendement (XIRR): 5,6%

LenderMarket logo LenderMarket

Middelste 50% van de beleggers: 14,5% – 19,9%

Mediaan nettorendement (XIRR): 17,3%

Beleggers bij LenderMarket liggen dichter bij elkaar: 5,4% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 6,7%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Indemo logo Indemo

44% · Gebaseerd op 170 opgegeven strategieën

LenderMarket logo LenderMarket

51% · Gebaseerd op 138 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Indemo logo Indemo

€ +1.344.905

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+204 gevolgde beleggers over het jaar

LenderMarket logo LenderMarket

€ +514.922

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+153 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

209 beleggers volgen beide platforms.

39% van de beleggers bij Indemo volgt ook LenderMarket.

49% van de beleggers bij LenderMarket volgt ook Indemo.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert LenderMarket momenteel het hoogste mediane nettorendement: 17,3% tegenover 5,6% bij Indemo.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van LenderMarket: 51% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 44% bij Indemo.

Indemo is het grotere platform op P2P Dash, met 534 beleggers die het volgen tegenover 430 bij LenderMarket.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Indemo of LenderMarket?

Onder P2P Dash-beleggers toont LenderMarket momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 17,3% tegenover 5,6% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 3,6% – 10,3% bij Indemo en 14,5% – 19,9% bij LenderMarket.

Wie doet het de laatste tijd beter, Indemo of LenderMarket?

Over de laatste 12 maanden laat LenderMarket het hogere mediane nettorendement zien: 16,2% tegenover 4,0%. Over de hele periode is dat 5,6% bij Indemo en 17,3% bij LenderMarket (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Indemo of LenderMarket?

Per 13 oktober 2026 is 44% van de opgegeven strategieën bij Indemo “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 51% bij LenderMarket.

Gebruiken beleggers Indemo en LenderMarket tegelijk?

209 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 49% van de beleggers bij LenderMarket heeft ook Indemo in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Indemo en LenderMarket?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.