Logi sisse Registreeru

Indemo vs LenderMarket

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

11,7% edu

Paremad viimased 12 kuud

12,2% edu

Rohkem jälgitud investoreid

104 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

7,2% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Indemo logo Indemo LenderMarket logo LenderMarket
Kogukonna edetabel 2026 16. koht 28-st 17. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 5,6% 17,3%
Mediaan cash drag 1,0% 2,4%
Investorid P2P Dashis 534 430
Portfellide koguväärtus 2,8 mln € 2,99 mln €
Kokku teenitud intressid 37,2 tuh € 945 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2022 2019
Peakorter 🇱🇻 Läti 🇮🇪 Iirimaa
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Indemo

4,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 5,6%

20 investorit

LenderMarket

16,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 17,3%

89 investorit

5,9%

15,0%

2024

6,3%

19,5%

2025

3,1%

15,5%

2026

Indemo LenderMarket

LenderMarket oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Indemo logo Indemo

Keskmised 50% investoritest: 3,6% – 10,3%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 5,6%

LenderMarket logo LenderMarket

Keskmised 50% investoritest: 14,5% – 19,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 17,3%

LenderMarket investorid on üksteisele lähemal: 5,4% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,7% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Indemo logo Indemo

44% · Põhineb 170 märgitud strateegial

LenderMarket logo LenderMarket

51% · Põhineb 138 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Indemo logo Indemo

+1 344 905 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+204 jälgitud investorit aasta jooksul

LenderMarket logo LenderMarket

+514 922 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+153 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

209 investorit jälgib mõlemat platvormi.

39% Indemo investoritest jälgib ka platvormi LenderMarket.

49% LenderMarket investoritest jälgib ka platvormi Indemo.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub LenderMarket praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 17,3% versus 5,6% platvormil Indemo.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi LenderMarket: 51% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 44% platvormil Indemo.

Indemo on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 534 investorit, võrreldes 430 investoriga platvormil LenderMarket.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Indemo või LenderMarket?

P2P Dashi investorite seas näitab LenderMarket praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 17,3% versus 5,6% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 3,6% – 10,3% platvormil Indemo ja 14,5% – 19,9% platvormil LenderMarket.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Indemo või LenderMarket?

Viimase 12 kuu jooksul näitab LenderMarket kõrgemat mediaan-netotootlust: 16,2% vs 4,0%. Kogu perioodi peale on need 5,6% platvormil Indemo ja 17,3% platvormil LenderMarket (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Indemo või LenderMarket?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 44% märgitud strateegiatest platvormil Indemo „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 51% platvormil LenderMarket.

Kas investorid kasutavad Indemo ja LenderMarket korraga?

209 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 49% LenderMarket investoritest hoiab portfellis ka platvormi Indemo.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Indemo ja LenderMarket?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.