Indemo vs Nectaro
Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.
Communitydata vergeleken
Per 13 oktober 2026
| | | |
|---|---|---|
| Communityranglijst 2026 | Plaats 16 van 28 | Plaats 4 van 28 |
| Mediaan nettorendement (XIRR) | 5,6% | 16,4% |
| Mediane cash drag | 1,0% | 1,3% |
| Beleggers op P2P Dash | 534 | 560 |
| Totale portefeuillewaarde | € 2,8 mln. | € 4,41 mln. |
| Totaal verdiende rente | € 37,2K | € 458K |
Platformfeiten
| Opgericht | 2022 | 2023 |
| Hoofdkantoor | 🇱🇻 Letland | 🇱🇻 Letland |
| Gereguleerd | Ja | Ja |
| Terugkoopgarantie | Nee | Ja |
| Secundaire markt | Nee | Nee |
| Auto-Invest | Ja | Ja |
Rendement jaar voor jaar
Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.
Indemo
4,0%
Laatste 12 maanden · Sinds het begin 5,6%
20 beleggers
Nectaro
15,4%
Laatste 12 maanden · Sinds het begin 16,4%
100 beleggers
5,9%
23,0%
2024
6,3%
17,0%
2025
3,1%
14,9%
2026
Nectaro stond voor in 3 van de 3 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.
Hoe ver beleggers uit elkaar liggen
De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.
Middelste 50% van de beleggers: 3,6% – 10,3%
Mediaan nettorendement (XIRR): 5,6%
Middelste 50% van de beleggers: 14,7% – 19,0%
Mediaan nettorendement (XIRR): 16,4%
Beleggers bij Nectaro liggen dichter bij elkaar: 4,3% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 6,7%.
Waar het geld heen gaat
Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.
€ +1.344.905
Nettostroom, laatste 12 maanden
+204 gevolgde beleggers over het jaar
€ +2.133.857
Nettostroom, laatste 12 maanden
+279 gevolgde beleggers over het jaar
Beleggers die beide volgen
289 beleggers volgen beide platforms.
54% van de beleggers bij Indemo volgt ook Nectaro.
52% van de beleggers bij Nectaro volgt ook Indemo.
Wat de data zegt
Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Nectaro momenteel het hoogste mediane nettorendement: 16,4% tegenover 5,6% bij Indemo.
Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Nectaro: 64% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 44% bij Indemo.
Nectaro is het grotere platform op P2P Dash, met 560 beleggers die het volgen tegenover 534 bij Indemo.
Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.
Veelgestelde vragen
Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.
Welk platform levert het hoogste rendement: Indemo of Nectaro?
Onder P2P Dash-beleggers toont Nectaro momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 16,4% tegenover 5,6% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 3,6% – 10,3% bij Indemo en 14,7% – 19,0% bij Nectaro.
Wie doet het de laatste tijd beter, Indemo of Nectaro?
Over de laatste 12 maanden laat Nectaro het hogere mediane nettorendement zien: 15,4% tegenover 4,0%. Over de hele periode is dat 5,6% bij Indemo en 16,4% bij Nectaro (stand 13 oktober 2026).
Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Indemo of Nectaro?
Per 13 oktober 2026 is 44% van de opgegeven strategieën bij Indemo “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 64% bij Nectaro.
Gebruiken beleggers Indemo en Nectaro tegelijk?
289 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 54% van de beleggers bij Indemo heeft ook Nectaro in portefeuille.
Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Indemo en Nectaro?
Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.
Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.
Je eigen cijfers naast elkaar
Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.