Asterra Estate vs Go & Grow
Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.
Het duel in één oogopslag
Communitydata vergeleken
Per 13 oktober 2026
| | | |
|---|---|---|
| Communityranglijst 2026 | Plaats 23 van 28 | Plaats 2 van 28 |
| Mediaan nettorendement (XIRR) | 23,3% | 6,3% |
| Mediane cash drag | 0,5% | 0,0% |
| Beleggers op P2P Dash | 293 | 1.031 |
| Totale portefeuillewaarde | € 2,02 mln. | € 10,2 mln. |
| Totaal verdiende rente | € 221K | € 1,28 mln. |
Platformfeiten
| Opgericht | 2025 | 2018 |
| Hoofdkantoor | 🇪🇪 Estland | 🇪🇪 Estland |
| Gereguleerd | Nee | Ja |
| Terugkoopgarantie | Nee | Nee |
| Secundaire markt | Nee | Nee |
| Auto-Invest | Nee | Ja |
Rendement jaar voor jaar
Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.
Asterra Estate
18,0%
Laatste 12 maanden · Sinds het begin 23,3%
60 beleggers
Go & Grow
6,0%
Laatste 12 maanden · Sinds het begin 6,3%
210 beleggers
30,9%
6,2%
2025
19,0%
6,0%
2026
Asterra Estate stond voor in 2 van de 2 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.
Hoe ver beleggers uit elkaar liggen
De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.
Middelste 50% van de beleggers: 22,0% – 28,1%
Mediaan nettorendement (XIRR): 23,3%
Middelste 50% van de beleggers: 6,0% – 6,6%
Mediaan nettorendement (XIRR): 6,3%
Beleggers bij Go & Grow liggen dichter bij elkaar: 0,6% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 6,1%.
Wat beleggers van plan zijn
De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.
23% · Gebaseerd op 91 opgegeven strategieën
70% · Gebaseerd op 288 opgegeven strategieën
Waar het geld heen gaat
Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.
€ +906.676
Nettostroom, laatste 12 maanden
+114 gevolgde beleggers over het jaar
€ +2.970.935
Nettostroom, laatste 12 maanden
+323 gevolgde beleggers over het jaar
Beleggers die beide volgen
188 beleggers volgen beide platforms.
64% van de beleggers bij Asterra Estate volgt ook Go & Grow.
18% van de beleggers bij Go & Grow volgt ook Asterra Estate.
Wat de data zegt
Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Asterra Estate momenteel het hoogste mediane nettorendement: 23,3% tegenover 6,3% bij Go & Grow.
Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Go & Grow: 70% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 23% bij Asterra Estate.
Go & Grow is het grotere platform op P2P Dash, met 1.031 beleggers die het volgen tegenover 293 bij Asterra Estate.
Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.
Veelgestelde vragen
Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.
Welk platform levert het hoogste rendement: Asterra Estate of Go & Grow?
Onder P2P Dash-beleggers toont Asterra Estate momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 23,3% tegenover 6,3% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 22,0% – 28,1% bij Asterra Estate en 6,0% – 6,6% bij Go & Grow.
Wie doet het de laatste tijd beter, Asterra Estate of Go & Grow?
Over de laatste 12 maanden laat Asterra Estate het hogere mediane nettorendement zien: 18,0% tegenover 6,0%. Over de hele periode is dat 23,3% bij Asterra Estate en 6,3% bij Go & Grow (stand 13 oktober 2026).
Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Asterra Estate of Go & Grow?
Per 13 oktober 2026 is 23% van de opgegeven strategieën bij Asterra Estate “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 70% bij Go & Grow.
Gebruiken beleggers Asterra Estate en Go & Grow tegelijk?
188 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 64% van de beleggers bij Asterra Estate heeft ook Go & Grow in portefeuille.
Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Asterra Estate en Go & Grow?
Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.
Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.
Je eigen cijfers naast elkaar
Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.