Ielogoties Reģistrēties

Asterra Estate vs Go & Grow

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

17% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

12% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 738 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

47,4% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Asterra Estate logo Asterra Estate Go & Grow logo Go & Grow
Kopienas reitings 2026 23. vieta no 28 2. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 23,3% 6,3%
Mediānais cash drag 0,5% 0,0%
Investori P2P Dash 293 1031
Kopējā portfeļu vērtība 2,02 milj. € 10,2 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 221 tūkst. € 1,28 milj. €

Platformu fakti

Dibināta 2025 2018
Galvenā mītne 🇪🇪 Igaunija 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Nē Jā
Atpirkšanas garantija Nē Nē
Otrreizējais tirgus Nē Nē
Auto-Invest Nē Jā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Asterra Estate

18,0%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 23,3%

60 investori

Go & Grow

6,0%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 6,3%

210 investori

30,9%

6,2%

2025

19,0%

6,0%

2026

Asterra Estate Go & Grow

Asterra Estate bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Vidējie 50 % investoru: 22,0% – 28,1%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 23,3%

Go & Grow logo Go & Grow

Vidējie 50 % investoru: 6,0% – 6,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 6,3%

Go & Grow investori ir tuvāk viens otram: 0,6% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,1%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23% · Balstīts uz 91 norādītajām stratēģijām

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Balstīts uz 288 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+114 sekotie investori gada laikā

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+323 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

188 investori seko abām platformām.

64% Asterra Estate investoru seko arī Go & Grow.

18% Go & Grow investoru seko arī Asterra Estate.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Asterra Estate pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 23,3% pret 6,3% platformā Go & Grow.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Go & Grow: 70% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 23% platformā Asterra Estate.

Go & Grow ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 1031 investori, salīdzinot ar 293 platformā Asterra Estate.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Asterra Estate vai Go & Grow?

Starp P2P Dash investoriem Asterra Estate pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 23,3% pret 6,3% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 22,0% – 28,1% platformā Asterra Estate un 6,0% – 6,6% platformā Go & Grow.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Asterra Estate vai Go & Grow?

Pēdējos 12 mēnešos Asterra Estate uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 18,0% pret 6,0%. Visā periodā tie ir 23,3% platformā Asterra Estate un 6,3% platformā Go & Grow (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Asterra Estate vai Go & Grow?

Uz 2026. gada 13. oktobris 23% norādīto stratēģiju platformā Asterra Estate ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 70% platformā Go & Grow.

Vai investori izmanto Asterra Estate un Go & Grow vienlaikus?

188 investori P2P Dash seko abām platformām. 64% Asterra Estate investoru portfelī ir arī Go & Grow.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Asterra Estate un Go & Grow?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.