Zaloguj się Zarejestruj się

Asterra Estate vs Go & Grow

Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.

Pojedynek w skrócie

Wyższa mediana zwrotu

17% przewagi

Lepsze ostatnie 12 miesięcy

12% przewagi

Więcej śledzonych inwestorów

o 738 więcej

Więcej inwestorów dopłacających

47,4% przewagi

Dane społeczności w porównaniu

Stan na 13 października 2026

Asterra Estate logo Asterra Estate Go & Grow logo Go & Grow
Ranking społeczności 2026 23. miejsce na 28 2. miejsce na 28
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) 23,3% 6,3%
Mediana cash drag 0,5% 0,0%
Inwestorzy w P2P Dash 293 1031
Łączna wartość portfeli 2,02 mln € 10,2 mln €
Łącznie zarobione odsetki 221 tys. € 1,28 mln €

Fakty o platformach

Założona 2025 2018
Siedziba 🇪🇪 Estonia 🇪🇪 Estonia
Regulowany Nie Tak
Gwarancja odkupu Nie Nie
Rynek wtórny Nie Nie
Auto-Invest Nie Tak

Zwroty rok po roku

Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.

Asterra Estate

18,0%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 23,3%

60 inwestorów

Go & Grow

6,0%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 6,3%

210 inwestorów

30,9%

6,2%

2025

19,0%

6,0%

2026

Asterra Estate Go & Grow

Asterra Estate wypadła lepiej w 2 z 2 lat, dla których obie platformy mają dane.

Jak daleko od siebie są inwestorzy

Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Środkowe 50% inwestorów: 22,0% – 28,1%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 23,3%

Go & Grow logo Go & Grow

Środkowe 50% inwestorów: 6,0% – 6,6%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 6,3%

Inwestorzy na Go & Grow są bliżej siebie: 0,6% między 25. a 75. percentylem, wobec 6,1%.

Co inwestorzy planują dalej

Strategia, którą każdy inwestor podał dla platformy, od dopłat po wyjście.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23% · Na podstawie 91 zadeklarowanych strategii

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Na podstawie 288 zadeklarowanych strategii

Zwiększanie Reinwestycja Utrzymanie Redukcja Wyjście

Dokąd płyną pieniądze

Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+114 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+323 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Wpłaty Wypłaty

Inwestorzy śledzący obie

188 inwestorów śledzi obie platformy.

64% inwestorów Asterra Estate śledzi także Go & Grow.

18% inwestorów Go & Grow śledzi także Asterra Estate.

Co mówią dane

Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, Asterra Estate osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 23,3% wobec 6,3% na Go & Grow.

Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Go & Grow: 70% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 23% na Asterra Estate.

Go & Grow to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 1031 inwestorów wobec 293 na Asterra Estate.

Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.

Najczęstsze pytania

Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.

Która platforma daje wyższy zwrot: Asterra Estate czy Go & Grow?

Wśród inwestorów P2P Dash Asterra Estate wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 23,3% wobec 6,3% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 22,0% – 28,1% na Asterra Estate i 6,0% – 6,6% na Go & Grow.

Której ostatnio idzie lepiej, Asterra Estate czy Go & Grow?

W ostatnich 12 miesiącach Asterra Estate pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 18,0% wobec 6,0%. W całym okresie jest to 23,3% na Asterra Estate i 6,3% na Go & Grow (dane z 13 października 2026).

Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Asterra Estate czy Go & Grow?

Na dzień 13 października 2026 23% zadeklarowanych strategii na Asterra Estate to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 70% na Go & Grow.

Czy inwestorzy korzystają z Asterra Estate i Go & Grow jednocześnie?

188 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 64% inwestorów Asterra Estate ma w portfelu także Go & Grow.

Jak porównać moje własne zwroty na Asterra Estate i Go & Grow?

Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.

O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.

Twoje własne liczby obok siebie

Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.