Logi sisse Registreeru

Asterra Estate vs Go & Grow

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

17% edu

Paremad viimased 12 kuud

12% edu

Rohkem jälgitud investoreid

738 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

47,4% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Asterra Estate logo Asterra Estate Go & Grow logo Go & Grow
Kogukonna edetabel 2026 23. koht 28-st 2. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 23,3% 6,3%
Mediaan cash drag 0,5% 0,0%
Investorid P2P Dashis 293 1031
Portfellide koguväärtus 2,02 mln € 10,2 mln €
Kokku teenitud intressid 221 tuh € 1,28 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2025 2018
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Ei Jah
Tagasiostgarantii Ei Ei
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Ei Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Asterra Estate

18,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,3%

60 investorit

Go & Grow

6,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 6,3%

210 investorit

30,9%

6,2%

2025

19,0%

6,0%

2026

Asterra Estate Go & Grow

Asterra Estate oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Keskmised 50% investoritest: 22,0% – 28,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,3%

Go & Grow logo Go & Grow

Keskmised 50% investoritest: 6,0% – 6,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 6,3%

Go & Grow investorid on üksteisele lähemal: 0,6% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,1% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23% · Põhineb 91 märgitud strateegial

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Põhineb 288 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+114 jälgitud investorit aasta jooksul

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+323 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

188 investorit jälgib mõlemat platvormi.

64% Asterra Estate investoritest jälgib ka platvormi Go & Grow.

18% Go & Grow investoritest jälgib ka platvormi Asterra Estate.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Asterra Estate praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,3% versus 6,3% platvormil Go & Grow.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Go & Grow: 70% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 23% platvormil Asterra Estate.

Go & Grow on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1031 investorit, võrreldes 293 investoriga platvormil Asterra Estate.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Asterra Estate või Go & Grow?

P2P Dashi investorite seas näitab Asterra Estate praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,3% versus 6,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 22,0% – 28,1% platvormil Asterra Estate ja 6,0% – 6,6% platvormil Go & Grow.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Asterra Estate või Go & Grow?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Asterra Estate kõrgemat mediaan-netotootlust: 18,0% vs 6,0%. Kogu perioodi peale on need 23,3% platvormil Asterra Estate ja 6,3% platvormil Go & Grow (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Asterra Estate või Go & Grow?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 23% märgitud strateegiatest platvormil Asterra Estate „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 70% platvormil Go & Grow.

Kas investorid kasutavad Asterra Estate ja Go & Grow korraga?

188 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 64% Asterra Estate investoritest hoiab portfellis ka platvormi Go & Grow.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Asterra Estate ja Go & Grow?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.