Ventus Energy vs Viainvest
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Salīdzinājums īsumā
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 13. oktobris
| | | |
|---|---|---|
| Kopienas reitings 2026 | 27. vieta no 28 | 14. vieta no 28 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 26,9% | 12,0% |
| Mediānais cash drag | 0,5% | 2,1% |
| Investori P2P Dash | 698 | 554 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 8,96 milj. € | 3,58 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 1,48 milj. € | 963 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2024 | 2016 |
| Galvenā mītne | 🇪🇪 Igaunija | 🇱🇻 Latvija |
| Regulēta | Nē | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Nē | Jā |
| Otrreizējais tirgus | Nē | Nē |
| Auto-Invest | Nē | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Ventus Energy
15,7%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 26,9%
7 investori
Viainvest
11,9%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 12,0%
171 investori
29,3%
12,1%
2025
19,6%
11,8%
2026
Ventus Energy bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 24,9% – 30,9%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 26,9%
Vidējie 50 % investoru: 11,3% – 12,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 12,0%
Viainvest investori ir tuvāk viens otram: 1,2% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,0%.
Ko investori plāno darīt tālāk
Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.
19% · Balstīts uz 208 norādītajām stratēģijām
53% · Balstīts uz 173 norādītajām stratēģijām
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+1 716 334 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+168 sekotie investori gada laikā
+154 428 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+142 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
286 investori seko abām platformām.
41% Ventus Energy investoru seko arī Viainvest.
52% Viainvest investoru seko arī Ventus Energy.
Ko rāda dati
Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Ventus Energy pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 26,9% pret 12,0% platformā Viainvest.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Viainvest: 53% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.
Ventus Energy ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 698 investori, salīdzinot ar 554 platformā Viainvest.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Ventus Energy vai Viainvest?
Starp P2P Dash investoriem Ventus Energy pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 26,9% pret 12,0% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 24,9% – 30,9% platformā Ventus Energy un 11,3% – 12,6% platformā Viainvest.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Ventus Energy vai Viainvest?
Pēdējos 12 mēnešos Ventus Energy uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,7% pret 11,9%. Visā periodā tie ir 26,9% platformā Ventus Energy un 12,0% platformā Viainvest (dati uz 2026. gada 13. oktobris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Ventus Energy vai Viainvest?
Uz 2026. gada 13. oktobris 19% norādīto stratēģiju platformā Ventus Energy ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.
Vai investori izmanto Ventus Energy un Viainvest vienlaikus?
286 investori P2P Dash seko abām platformām. 52% Viainvest investoru portfelī ir arī Ventus Energy.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Ventus Energy un Viainvest?
Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Jūsu paša skaitļi blakus
Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.