Ielogoties Reģistrēties

Go & Grow vs Ventus Energy

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

20,6% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

9,7% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 333 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

51,3% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Go & Grow logo Go & Grow Ventus Energy logo Ventus Energy
Kopienas reitings 2026 2. vieta no 28 27. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 6,3% 26,9%
Mediānais cash drag 0,0% 0,5%
Investori P2P Dash 1031 698
Kopējā portfeļu vērtība 10,2 milj. € 8,96 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 1,28 milj. € 1,48 milj. €

Platformu fakti

Dibināta 2018 2024
Galvenā mītne 🇪🇪 Igaunija 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Jā Nē
Atpirkšanas garantija Nē Nē
Otrreizējais tirgus Nē Nē
Auto-Invest Jā Nē

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Go & Grow

6,0%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 6,3%

210 investori

Ventus Energy

15,7%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 26,9%

7 investori

6,2%

29,3%

2025

6,0%

19,6%

2026

Go & Grow Ventus Energy

Ventus Energy bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Go & Grow logo Go & Grow

Vidējie 50 % investoru: 6,0% – 6,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 6,3%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidējie 50 % investoru: 24,9% – 30,9%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 26,9%

Go & Grow investori ir tuvāk viens otram: 0,6% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,0%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Balstīts uz 288 norādītajām stratēģijām

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Balstīts uz 208 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+323 sekotie investori gada laikā

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+168 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

425 investori seko abām platformām.

41% Go & Grow investoru seko arī Ventus Energy.

61% Ventus Energy investoru seko arī Go & Grow.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Ventus Energy pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 26,9% pret 6,3% platformā Go & Grow.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Go & Grow: 70% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Go & Grow ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 1031 investori, salīdzinot ar 698 platformā Ventus Energy.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Go & Grow vai Ventus Energy?

Starp P2P Dash investoriem Ventus Energy pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 26,9% pret 6,3% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 6,0% – 6,6% platformā Go & Grow un 24,9% – 30,9% platformā Ventus Energy.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Go & Grow vai Ventus Energy?

Pēdējos 12 mēnešos Ventus Energy uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,7% pret 6,0%. Visā periodā tie ir 6,3% platformā Go & Grow un 26,9% platformā Ventus Energy (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Go & Grow vai Ventus Energy?

Uz 2026. gada 13. oktobris 70% norādīto stratēģiju platformā Go & Grow ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Vai investori izmanto Go & Grow un Ventus Energy vienlaikus?

425 investori P2P Dash seko abām platformām. 61% Ventus Energy investoru portfelī ir arī Go & Grow.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Go & Grow un Ventus Energy?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.