Logi sisse Registreeru

Robocash vs Ventus Energy

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

16,7% edu

Paremad viimased 12 kuud

6% edu

Rohkem jälgitud investoreid

418 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

13,8% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Robocash logo Robocash Ventus Energy logo Ventus Energy
Kogukonna edetabel 2026 25. koht 28-st 27. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 10,2% 26,9%
Mediaan cash drag 3,0% 0,5%
Investorid P2P Dashis 280 698
Portfellide koguväärtus 1,3 mln € 8,96 mln €
Kokku teenitud intressid 769 tuh € 1,48 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2017 2024
Peakorter 🇭🇷 Horvaatia 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Ei Ei
Tagasiostgarantii Jah Ei
Järelturg Jah Ei
Auto-Invest Jah Ei

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Robocash

9,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 10,2%

68 investorit

Ventus Energy

15,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 26,9%

7 investorit

9,9%

29,3%

2025

9,5%

19,6%

2026

Robocash Ventus Energy

Ventus Energy oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Robocash logo Robocash

Keskmised 50% investoritest: 9,2% – 11,3%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 10,2%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Keskmised 50% investoritest: 24,9% – 30,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 26,9%

Robocash investorid on üksteisele lähemal: 2,1% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,0% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Robocash logo Robocash

33% · Põhineb 100 märgitud strateegial

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Põhineb 208 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Robocash logo Robocash

−163 937 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+31 jälgitud investorit aasta jooksul

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+168 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

123 investorit jälgib mõlemat platvormi.

44% Robocash investoritest jälgib ka platvormi Ventus Energy.

18% Ventus Energy investoritest jälgib ka platvormi Robocash.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 26,9% versus 10,2% platvormil Robocash.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Robocash: 33% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Ventus Energy on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 698 investorit, võrreldes 280 investoriga platvormil Robocash.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Robocash või Ventus Energy?

P2P Dashi investorite seas näitab Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 26,9% versus 10,2% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 9,2% – 11,3% platvormil Robocash ja 24,9% – 30,9% platvormil Ventus Energy.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Robocash või Ventus Energy?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Ventus Energy kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,7% vs 9,7%. Kogu perioodi peale on need 10,2% platvormil Robocash ja 26,9% platvormil Ventus Energy (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Robocash või Ventus Energy?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 33% märgitud strateegiatest platvormil Robocash „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Kas investorid kasutavad Robocash ja Ventus Energy korraga?

123 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 44% Robocash investoritest hoiab portfellis ka platvormi Ventus Energy.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Robocash ja Ventus Energy?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.