Logi sisse Registreeru

Asterra Estate vs Swaper

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

10% edu

Paremad viimased 12 kuud

3,8% edu

Rohkem jälgitud investoreid

48 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

21,5% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Asterra Estate logo Asterra Estate Swaper logo Swaper
Kogukonna edetabel 2026 23. koht 28-st 22. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 23,3% 13,3%
Mediaan cash drag 0,5% 6,7%
Investorid P2P Dashis 293 341
Portfellide koguväärtus 2,02 mln € 2,95 mln €
Kokku teenitud intressid 221 tuh € 563 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2025 2016
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Ei Ei
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Jah
Auto-Invest Ei Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Asterra Estate

18,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 23,3%

60 investorit

Swaper

14,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 13,3%

84 investorit

30,9%

12,9%

2025

19,0%

14,7%

2026

Asterra Estate Swaper

Asterra Estate oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Asterra Estate logo Asterra Estate

Keskmised 50% investoritest: 22,0% – 28,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 23,3%

Swaper logo Swaper

Keskmised 50% investoritest: 12,2% – 14,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 13,3%

Swaper investorid on üksteisele lähemal: 1,9% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,1% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Asterra Estate logo Asterra Estate

23% · Põhineb 91 märgitud strateegial

Swaper logo Swaper

45% · Põhineb 110 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Asterra Estate logo Asterra Estate

+906 676 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+114 jälgitud investorit aasta jooksul

Swaper logo Swaper

+829 568 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+60 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

90 investorit jälgib mõlemat platvormi.

31% Asterra Estate investoritest jälgib ka platvormi Swaper.

26% Swaper investoritest jälgib ka platvormi Asterra Estate.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Asterra Estate praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 23,3% versus 13,3% platvormil Swaper.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Swaper: 45% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 23% platvormil Asterra Estate.

Swaper on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 341 investorit, võrreldes 293 investoriga platvormil Asterra Estate.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Asterra Estate või Swaper?

P2P Dashi investorite seas näitab Asterra Estate praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 23,3% versus 13,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 22,0% – 28,1% platvormil Asterra Estate ja 12,2% – 14,1% platvormil Swaper.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Asterra Estate või Swaper?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Asterra Estate kõrgemat mediaan-netotootlust: 18,0% vs 14,2%. Kogu perioodi peale on need 23,3% platvormil Asterra Estate ja 13,3% platvormil Swaper (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Asterra Estate või Swaper?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 23% märgitud strateegiatest platvormil Asterra Estate „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 45% platvormil Swaper.

Kas investorid kasutavad Asterra Estate ja Swaper korraga?

90 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 31% Asterra Estate investoritest hoiab portfellis ka platvormi Swaper.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Asterra Estate ja Swaper?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.